More

  YouTube, yanlışlıkla yapılan tıklamaları önlemek için deneysel bir “ekran kilidi” ekler

  YouTube, bir video sırasında herhangi bir dokunuşu veya tıklamayı önleyen yeni bir deneysel özellik ekliyor. Karışık bir şekilde “Kilit Ekranı” olarak adlandırılan bu yayınlanmamış özellik, Premium üyelerin test etmesi için mevcuttur.

  Videoyu tamamen atlamak, duraklatmak veya kapatmak için yalnızca birkaç yanlış tıklamayla bir YouTube videosunu izlemeye karar vermek kadar sinir bozucu çok az şey vardır. Bununla mücadele etmek için YouTube, YouTube Premium abonelerine sunulan başka bir deneysel özelliği kullanıma sundu.

  Bir YouTube videosu izlerken, kullanıcılar “Ekranı Kilitle” seçeneğini göreceklerdir. Tıklamak, o andan itibaren tüm tıklamaları veya dokunuşları kapatır. Ekranın kilidini açmanın tek yolu “Kilidi açmak için dokun”a basmaktır.

  • youtube kilit ekranı
  • youtube kilit ekranı

  İronik bir şekilde, herhangi bir iyi hedeflenmiş yanlışlıkla dokunma, özelliğin ana amacını bozarak ekranın kilidini tekrar açabilir. Ancak, vurulması gereken küçük bir penceredir. Orada bulunan özellik genel olarak hiç yoktan iyidir ve istenmeyen duraklamaları veya atlamaları önlemek için kesinlikle kullanışlı olacaktır.

  YouTube’da “ekran kilidi” nasıl açılır

  1. YouTube uygulamasında profil resminize dokunun.
  2. Vurur Premium avantajlarınız.
  3. halletmek Yeni özellikleri deneyin.
  4. altında ekranı kilitle karta bas Denemek.

  Bu işlemi tamamladıktan sonra, video sırasında Ayarlar’da seçeneği görmelisiniz.

  YouTube Premium üyesi olanlar için özellik, 5 Ağustos’a kadar geçiş yapabilecek. Bundan sonra, özelliğin halkın eline geçip geçmeyeceğinden veya daha fazla içeriden bilgi için radarın altından mı kaybolacağından emin değiliz. Testler. Genel olarak konuşursak, deneysel özellikler bir ölçüde kullanıcılara ulaşıyor.

  Bu özellik ilk olarak 6 Temmuz’da kullanıma sunuldu, ancak henüz elimize geçmedi. Ancak YouTube, özelliğin ilk yokluğunu yansıtmak için “Kilit Ekranı” beta geçerliliğini 30 Temmuz’dan 5 Ağustos’a kadar uzattı.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun