More

  YouTube, uzun bir döngü oynatma listesi listesini kaldırmayı test ediyor

  YouTube Kitaplığı sekmesi yıllar içinde çoğunlukla aynı kaldı, ancak artık mobil cihazlarda sayfa kısaltma döngüsü için uzun oynatma listeleri listesini kaldırıyor.

  Kaydettikten hemen sonra (Primetime kanallarından herhangi birine abone değilseniz), artık oynatma listeleri için bir döngü alacaksınız. Daha önce bu bölüm, oluşturduğunuz veya kaydettiğiniz her oynatma listesinin uzun bir listesiydi. Kaydırmaya devam edebilmeniz için sayfadaki son şey olarak görünür.

  Daha Sonra İzle Beğenilen videolar ilk sırada görünecek ve sekiz video daha gösterilecek. Üst kısım yerine sonunda bir Yeni Çalma Listesi düğmesi var, bu biraz rahatsız edici. Sağ üst köşedeki “Tümünü Göster”, Son Eklenenler veya A’dan Z’ye göre sıralama özelliğiyle her şeyin özel bir sayfada nasıl görüntülendiğini gösterir.

  Artık tüm oynatma listelerinizi bulmak biraz daha uzun sürüyor, ancak sonuç olarak Kitaplık sekmesi daha kısa, Videolar, İndirilenler ve Filmleriniz ve TV’niz en alta taşındı. Diğer bir dezavantaj, bu sayfanın artık esas olarak dairesel döngülerden oluşmasıdır.

  Bu YouTube oynatma listesi kitaplığı henüz geniş çapta tanıtılmadı, ancak Android ve iOS’ta birkaç hesapta görüyoruz.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index