More

  YouTube uygulaması, Android 14 beta sürümünde kısmen kilitleniyor

  Android 14, beta sürümünde geç kaldı ve nispeten yakında kararlı bir sürüm görmelidir. Bugün YouTube uygulamasında yapılan bir güncelleme, Kitaplık sekmesine gidildiğinde Android 14’te kilitlendiğini gösteriyor.

  Sürüm 18.27.35, Cuma öğleden sonra YouTube’da yayınlandı. Android 14 Beta 4 ve 3.1’de, Kitaplık sekmesini ziyaret etmek sürekli olarak YouTube uygulamasını kilitliyor. Bundan birkaç saniye önce dairesel bir yükleme göstergesi göreceksiniz. Bunun Pixel Tablet, 7 Pro ve 6a’da olduğunu görüyoruz. Android 13’te bu sorun oluşmuyor.

  Ana sayfa, kısa öyküler, abonelikler, arama, ayarlar ve uygulamanın diğer bölümleri etkilenmeyecektir. Videoları izlerken herhangi bir sorun yaşamazsınız, ancak geçmişe veya indirilenlere erişemezsiniz.

  Oynatma listelerine erişmek için sağ üst köşedeki hesap avatarına > Kanalınız > Oynatma listelerine dokunun. Satın aldığınız TV şovlarına ve filmlere erişmenin başka bir yolu da Ana Sayfa sekmesinden gezinme çekmecesini açıp Filmler ve TV’ye gitmektir. Satın alınan son sekmedir.

  Umarız Google yakında YouTube’da bir güncelleme yayınlar ve Pazartesi gününe kadar beklemez.

  Android 14 ile ilgili daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba