More

  YouTube mobil, Android TV’den animasyonlu bir yükleme ekranı kazanıyor

  Mobil kullanıcılar için YouTube artık ilk olarak 2022’nin sonlarında Android TV’de görülen animasyonlu yükleme ekranına sahip.

  Google, yeni animasyonların “çekici ve kolayca tanınabilir” olacak bir kimlik güncellemesinin parçası olduğunu açıkladı. Android TV muadilinden farklı olarak, YouTube’un Android akıllı telefonlardaki animasyonlu yükleme ekranı, uygulama bir set üstü kutuda veya Chromecast’te açıldığında çalınacak eşlik eden başlangıç ​​sesinden yoksundur.

  Animasyonun eski CRT televizyonlarından ilham aldığı söylendi. Süreç, tanıdık YouTube oynatma başlığından ve kırmızı bir ilerleme çubuğundan oluşan yeni bir yükleme çubuğu simgesinden oluşur. Gerçek Oynat simgesi, hepimizin bildiği ve tanıdığı YouTube logosunu tamamlamak için kayarken, Oynat Düğmesi simgesi görünür. İlginç olan, “YouTube”un klasik logonun yanında metin olarak görünmemesi.

  Bu başlatma hareketi, başlatma işleminde küçük bir düzeltmeyle bile YouTube’u mobil cihazda veya Android TV’de kullanırken tutarlılık sağlar. Akıllı telefonunuzdaki uygulamaları açtığınızda her değerli saniye önemlidir, bu nedenle animasyonları burada ayarlamak mantıklıdır. Android TV sürümünde olduğu gibi, bu yeni yükleme ekranı yalnızca YouTube uygulamasını uzun süredir kullanmadıysanız veya yakın zamanda güncellemediyseniz görünecektir:

  Şu anda, iPhone ve iOS cihazlarda YouTube’da yükleme ekranı eksik. Uygulama açılış animasyonları üzerindeki kısıtlamalar iOS platformunda muhtemelen farklı olacağından, bunun Apple cihazlarına taşınıp taşınmayacağı belli değil. Ancak, bu yeni animasyonu en son v18.16.33 sürümünden itibaren birçok Android cihazda düzenli olarak görüyoruz, ancak bu büyük olasılıkla sunucu tarafı sunumunun bir parçasıdır. Bunu akılda tutarak, önümüzdeki günlerde ve haftalarda genişlediğini görmeyi bekleyin.

  Teşekkürler Sovraj!

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index