More

  YouTube Kids, Roku ve oyun konsollarına geliyor

  YouTube Kids birkaç yıldır var ve hizmet artık temel YouTube uygulamasında yapılan bir güncellemeyle daha fazla akıllı TV’yi kapsayacak şekilde genişliyor. Bunun en büyük avantajı, son olarak, YouTube Kids’in Roku da dahil olmak üzere daha popüler platformlarda bulunacak olmasıdır.


  9to5Google’ın bir dosyası var Bülteni yeniden başlatın eklenen yorumlar ve diğer bilgilerle en büyük Google hikayelerini vurgulayan. Buradan kaydolun!


  YouTube Kids bu akşam e-posta yoluyla duyuruldu, ancak hâlâ kullanıma sunuluyor gibi görünüyor ve deneyim, temel YouTube uygulamasına entegre edilerek daha fazla TV’de kullanılabilecek. YouTube, akıllı TV’lerde (Samsung, LG, Roku vb.), oyun konsollarında ve daha fazlasında ana uygulamada hesap değiştirmenin, gözetim altındaki hesaplar için YouTube Kids deneyimini başlatacağını söylüyor.

  Tam YouTube Kids uygulaması şu anda Samsung, LG, Fire TV, Apple TV ve Android TV/Google TV için kullanılabilir, ancak bu yeni değişiklik, seçeneği oyun konsolları gibi daha fazla platforma genişletiyor.

  Açıkçası, daha önce TV’de YouTube Kids’in göze batan ihmali, tamamen resmi bir uygulamadan yoksun olan Roku’dur, bu nedenle bu kesinlikle birçok ailenin görmekten mutlu olacağı bir değişikliktir.

  E-posta yoluyla gönderilen YouTube reklamının tamamı şu şekildedir:

  Ailenizin sevdikleri videoları büyük ekranda izlemesinin yeni bir yolunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. YouTube uygulamasını bir akıllı TV’de, akış cihazında veya oyun konsolunda kullandığınızda, artık çocuklar için tasarlanmış daha güvenli YouTube Kids uygulamasına çocuğunuzun YouTube Kids profili aracılığıyla erişebileceksiniz. Bu değişiklik, önümüzdeki birkaç hafta içinde ailelerin kullanımına sunulacaktır.

  Hesaplar sekmesindeyken kendi profiliniz ve çocuğunuzun profili arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu sizi doğrudan YouTube Çocuk uygulamasına götürür; mevcut ebeveyn denetimleriniz, içerik ayarlarınız ve çocuk tercihleriniz kullanıma hazırdır. Bu, YouTube profilinizden çocuğunuzun YouTube Kids profiline sorunsuz geçiş ve uzaktan kumandayla daha az gezinme anlamına gelir.

  Kolaylık sağlamak için artık mevcut YouTube Çocuk profillerinizi akıllı TV’ler, akış cihazları ve oyun konsollarındaki YouTube uygulamasındaki Hesaplar sayfanızda göstereceğiz. YouTube Kids artık çocuğunuz için istediğiniz izleme deneyimi değilse family.youtube.com’u ziyaret edip çocuğunuzun profilini seçip üç noktalı menüyü tıklayarak bu profilleri kolayca silebilirsiniz. Kişisel dosyaların silinmesinin, onları tüm cihazlardan sileceğini unutmayın.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index