More

  YouTube kanal sayfaları, özel bir “Podcast’ler” sekmesi ekler

  Hâlâ podcast’in (ABD’de) YouTube Music’te geniş çapta yayınlanmasını beklerken, YouTube kanal sayfalarına bir “Podcast’ler” sekmesi ekledi.

  Ana YouTube web sitesinde ve mobil uygulamalarında, kanal sayfalarında artık “Canlı” ve “Oynatma listeleri” arasında görünen bir “Podcast’ler” sekmesi bulunuyor. Google bize bunun dünya çapında mevcut olduğunu söylüyor.

  Bu yeni sekme, YouTube İçerik Oluşturucuları tarafından podcast olarak işaretlenen oynatma listelerini görüntüler. Bu, belirli bir gösteri kartı için ada göre arama yapmaktan veya podcast’leri göstermeye devam eden ve onları etiketlemeyen Çalma Listeleri sekmesinde manuel olarak gezinmekten çok daha iyi bir yaklaşımdır.

  YouTube Music’te yalnızca podcast olarak işaretlenen içerik görünür. Bu destek, geçen Çarşamba günü bazı kullanıcı geri bildirimlerinden sonra sınırlı kullanılabilirlik ile hala test ediliyor. Bekleyenler, dinledikleri programların YouTube Music’te görüneceğini ölçmek ve içerik oluşturucuları bölümleri video olarak yüklemeye teşvik etmek için yeni Podcast’ler sekmesini kullanabilir.

  Bu arada, ana YouTube uygulamasındaki podcast deneyimi bu noktada hala video odaklı. Google’ın içerik oluşturucuları yüklemeye teşvik ettiği kare kapak resmi henüz görünmedi.

  YouTube Podcast’te daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index