More

  YouTube İçerik Oluşturucu Müziği artık ABD YPP’deki herkes tarafından kullanılabilir

  YouTube, kısa filmlerden elde edilen kârı paylaşmanın yanı sıra (bu ay piyasaya sürüldü) Eylül ayında “Yaratıcı Müziği” kataloğunu duyurdu. şu an müsait ABD’deki YouTube İş Ortağı Programı’nın (YPP) tüm içerik oluşturucularına.


  9to5Google’ın bir dosyası var Bülteni yeniden başlatın eklenen yorumlar ve diğer bilgilerle en büyük Google hikayelerini vurgulayan. Buradan kaydolun!


  Masaüstü web’deki YouTube Studio’da (kenar çubuğunun altında), yeni “İçerik Oluşturucu Müziği” sayfasını bulacaksınız. Aramanın yanı sıra, önizleme yeteneğiyle “koleksiyonlar, türler, farklı ruh halleri ve daha fazlası arasında ilham bulabilirsiniz”. Ücretsiz podcast’lerden oluşan bir kitaplık mevcut olmaya devam ederken, YouTube bağımsız plak şirketlerinin içeriğiyle başladı.

  Yola bağlı olarak iki seçenek vardır:

  • Müziği kullanmak ve tüm gelirden payınızı almak için bir lisans satın alın: Bir lisans satın alıyorsanız, lisansın şartlarını gözden geçirin, kontrol edin, ardından şarkıyı indirebilir ve düzenlerken videonuza ekleyebileceksiniz.
  • Geliri sanatçı ve ilişkili müzik hakları sahipleriyle paylaşarak müzik için ödeme yapınBir lisans satın almak istemiyor ama yine de gelir elde etmek mi istiyorsunuz? İçerik Oluşturucu Müzik’teki bazı şarkılar gelir paylaşımı için kullanılabilir; bu, video gelirinizin bir kısmını şarkının hak sahipleriyle bölerek kazanmaya uygun olabileceğiniz anlamına gelir.

  Lisanslar “tek bir uzun video” içindir ve canlı akış için geçerli değildir. Her iki seçenek de “iddiaları şeytanlaştırmadan videonuzdaki müziği kullanabileceğiniz” anlamına gelir.

  YouTube daha sonra İçerik Oluşturucu Müziği’nin kullanılabilirliğini diğer ülkelerde de genişletecektir.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index