More

  YouTube bazı izleyicileri gelen reklamlar konusunda uyarmaz

  YouTube reklamları, platform için gerekli bir kötülüktür, ancak en azından YouTube, kullanıcılara bazı reklam bloklarını atlama seçeneği sunar. Ancak bazıları için reklamlar gelmeden önce gelen uyarı bozuluyor.

  Geçen ay boyunca, YouTube’un oyun içi reklam arası başlamadan önce bir “geri sayım” göstermemesiyle ilgili sorunları olan TV uygulamalarında YouTube izleyicilerinden birkaç rapor geldi. Bu uyarı genellikle reklamlar başlamadan beş saniye önce görünür ve izleyicilere gelen bir reklam arasına hazırlanma şansı verir.

  Bunun yerine, etkilenen izleyiciler, reklamların herhangi bir uyarı olmaksızın aniden başladığını bildirir.

  Ancak bu, en çok TV’lerde yaygın gibi görünmektedir. PiunikaWeb Web, mobil ve konsollarda da tespit edilen raporlar. Raporlar Reddit’te ve daha pek çok yerde ortaya çıktı raporlar Önce twitter.

  Bu sorun birkaç haftadır ara sıra meydana geliyor gibi görünse de, YouTube artık en azından sorunun farkında olduğunu onaylıyor. Youtube, Twitter’da sorunu incelediğini doğruladı, ancak sorunu çözmek için bir zaman çizelgesi sağlamadı.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index