More

  YouTube, ana sayfa akışını video sayfasına getiren bir yeniden tasarımı test ediyor

  Geçen yıl büyük bir yeniden tasarımın ardından YouTube, son yıllarda çoğunlukla aynı kalan video sayfasındaki değişikliklerle bir sonraki görsel yenilemesine başlıyor olabilir.

  Şu anda web’de, başlığın ve altında diğer ayrıntıların/açıklamaların gösterildiği bir video pencereniz var. Geçtiğimiz haftalarda birkaç kişinin gördüğü yeniden tasarımda, bu bilgi videonun solunda görünüyor ve çok daha dar.

  Beğen ve paylaş düğmeleri vb. Ayrıca, en son beş veya daha fazla yorum alırken en altta görünürler. Bu, arayüzü çok mobil hale getirir.

  Hemen vesaire. Yeniden tasarlamak

  • YouTube video sayfası yeniden tasarımı

  Bu nedenle, aşağıdaki videolar ve diğer öneriler artık ekranın sağ kenarında görünmüyor. Bunun yerine, altta bir ızgara olarak görünür ve YouTube ana sayfası gibi görünür. Aslında, kaydırdıkça “Son YouTube Gönderileri” bölümünü görebilirsiniz.

  Artık bu YouTube video sayfası yeniden tasarımının iki veya daha fazla sürümünü gördük. Video izleme deneyimi çok fazla etkilenmiyor, ancak kenar boşluklarında yorumların ve diğer ayrıntıların bulunması arayüzde büyük bir fark yaratıyor.

  Bu arada, çok daha büyük küçük resimlerle izlenecek diğer videolara odaklanmak, açıkça bu yeniden tasarımın odak noktasıdır. İyi bir rahatlatıcı deneyim, ancak bilgiler, incelemeler ve öneriler arasında doğru dengenin kurulup kurulmadığı konusunda net değiliz.

  YouTube’da daha fazlası:

  Teşekkürler Josh.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba