More

  YouTube, 2023 için para kazanma gereksinimlerini kaldırıyor

  YouTube bugün, içerik oluşturucuların 2023’te YouTube İş Ortağı Programı aracılığıyla videodan para kazanma gereksinimlerini hem normal videolarda hem de kısa videolarda oldukça sert kesintilerle azaltacağını duyurdu.

  Bugün itibariyle, YouTube’un 2023’teki yeni para kazanma gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

  • videolar
   • 500 abone
   • 90 gün içinde geçerli 3 genel yükleme
   • Geçen yıl 3.000 izlenme saati
  • Şort
   • Geçerli bir yılın kısa şortunun 90 günde 3 milyon kez görüntülenmesi

  Önceden, YouTube para kazanmak için 1.000 abone, 4.000 saat izlenme ve/veya 10 milyon kısa film görüntüleme gerektiriyordu. Yeni gereksinimler, bunu önemli ölçüde baltalıyor ve içerik oluşturuculara, kanal oluşturma sürecinde videolarını çok daha erken kazanma fırsatı veriyor.

  Bir blog gönderisinde YouTube ayrıca, bu kilometre taşları aracılığıyla para kazanmanın kilidini açmanın Üyelikler, Süper Sohbet, Süper Etiketler ve Süper Teşekkür gibi hayran bağışı seçeneklerinin de kilidini açacağını açıklıyor. İçerik oluşturucular, ürünlerini YouTube Alışveriş aracılığıyla da tanıtabilecekler.

  Bu yeni gereksinim, küresel olarak tüm kullanıcılar için geçerli olmayacak, yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Kanada, Tayvan ve Güney Kore’de geçerli olacaktır.

  Aynı gönderide YouTube, satış ortaklığı aracının satış ortaklığı alışveriş aracını 20.000’den fazla abonesi olan tüm ABD’li yaratıcıları kapsayacak şekilde genişlettiğini de belirtiyor.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index