More

  YouTube 1080p Premium, Android’de kullanıma sunuldu

  YouTube Premium aboneleri için en yeni özelliklerden biri, daha iyi bit hızına sahip yeni bir 1080p sınıfıdır ve Google, bu özelliği şu anda Android ve Google TV’deki bazı kullanıcılarla test etmektedir.

  Şubat ayında, YouTube’un YouTube Premium abonelerine özel yeni bir “1080p Premium” katmanını test ettiği görüldü. O zamanlar iPhone ve Apple TV’ye özeldi. Nisan ayında Google, 1080p içeriği daha yüksek bir bit hızında sunduğunu ve evet, Apple cihazlarına özel olduğunu ancak daha sonra Android’e geleceğini açıklayan özelliği resmi olarak duyurdu.

  Şimdi, Google daha fazla desteği test ediyor gibi görünüyor.

  YouTube için Android TV OS uygulamasıyla, 1080p Premium kategorisinin Reddit’te bir kullanıcı için canlı olduğu tespit edildi. Hem Google TV hem de Android TV cihazlarında çalışacak uygulama, “geliştirilmiş bit hızı” sunduğuna dair kısa bir açıklama ile standart 1080p seçeneğiyle birlikte “1080p Premium” gösteriyor. Bu seviyeye geçiş, daha önce yapmamışlarsa kullanıcıların YouTube Premium’a geçmelerini ister.

  Bunun ötesinde en azından Twitter’da bir kullanıcı gördü 1080p Premium, resmi Android uygulaması aracılığıyla Motorola akıllı telefonunuzda görünür.

  YouTube kaliteyi bir ödeme duvarının arkasına kilitlediğinden, birçok kişi hala bu yeni standardı 1080p olarak görüyor, ancak bu kesinlikle doğru değil. Mevcut kalitenin bedelini ödemek yerine bu, YouTube için yepyeni bir kalite katmanıdır ve Premium üyelere özeldir. Mevcut 1080p katmanı değişmedi ve hala herkes için ücretsiz.

  Özellikle YouTube, son birkaç gündür 1080p Premium’u kapsamlı bir şekilde iOS kullanıcılarına ve web’deki kullanıcılara sunuyor.

  YouTube’da daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba