More

  Yoga Günü Mücadelesi, iOS 17 için zamanında kilidi açılacak yeni çıkartmalarla Apple Watch’a geri dönüyor

  Uluslararası Yoga Günü bu yıl 21 Haziran’da gerçekleşiyor ve Apple bu günü Apple Watch kullanıcıları için özel bir Yoga Günü Yarışması ile kutluyor.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  Apple, Apple Watch müşterilerini her yıl kısa (veya uzun) bir yoga seansını tamamlayarak Uluslararası Yoga Günü’ne katılmaya teşvik eder.

  Apple, “Uluslararası Yoga Günü’ne katılın. 21 Haziran’da 10 dakika veya daha fazla yoga yapın ve bu ödülü kazanın” diyor. Sağlık uygulamasına egzersizler ekleyen herhangi bir uygulamayı kullanarak zamanınızı kaydedin.

  Apple Watch’unuzda, bir eğitmeni takip ederken veya en çok hangi pozu sevdiğinizi öğrenirken kullanabileceğiniz yerleşik yoga izleme özelliği bulunur. Apple’ın eğitmen liderliğindeki yoga seansları kataloğuna iPhone, iPad ve Apple TV’deki Fitness + hizmeti aracılığıyla da erişebilirsiniz.

  Bu yılki Yoga Challenge’ın dört yeni afişi, esneme sevginizi ve farkındalığınızı gösteriyor.

  Yeni çıkartmalar, özellikle yeni efektler ve daha fazlasıyla iyileştirilmiş bir çıkartma deneyimi içeren iOS 17 ile kullanışlı olacak. Apple, Sağlık uygulamasını da bu sonbaharda iPadOS 17’den başlayarak ilk kez iPad’e getiriyor.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba