More

  Yinelenen Apple Cash ödemeleri: Nasıl kurulur?

  iOS 17’de özel bir programa göre ödeme gönderme özelliği sayesinde para göndermek daha da kolay. Yeni not seçenekleri de dahil olmak üzere iPhone’da yinelenen Apple Cash ödemelerini nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için takip edin.

  Apple, finansal tekliflerini en son eklemelerinden biri olan ve bu baharın başlarında kullanıma sunulan Apple Kart Birikim Hesabı ile genişletiyor.

  iOS 17 artık iPhone ve iPad’de Apple Cash için kullanımı kolay planlanmış ödemeler sunuyor. Yinelenen Apple Cash ödemelerini ayarladığınızda, ilk ödeme hemen yapılır ve sonraki ödemeler ayarladığınız programa göre sabah 9:00’da (PST) yapılır.

  iOS 17 ile iPhone’unuzda yinelenen Apple Cash ödemelerini nasıl ayarlayabilirsiniz?

  iOS 17 şu anda beta sürümündedir. Bunlar gibi özellikleri ve daha fazlasını test etmek istiyorsanız, yazılımın nasıl kurulacağı hakkında daha fazla bilgi edinin. Ve deneme süresi boyunca özelliklerin değişebileceğini unutmayın.

  iOS 17’de yinelenen Apple Cash ödemelerini ayarlamak isteyip istemediğinizi soran bir açılış ekranı görebilirsiniz, bunu görürseniz Yinelenen ödemeleri ayarla’ya dokunun, istemiyorsanız bunu bir mesajda şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. iOS 17’de bir dosya açın Mesajlar uygulaması ve bir kişi seçin
  2. Tıklamak + simge metin alanının solunda
  3. O seçer parasal
  4. $1 / Klavyeyi göster’e basın
  5. Şimdi Yinelenen Ödemeyi Seçin Altta
  6. Bir başlangıç ​​tarihi seçin, tekrarlayın ve isterseniz bir not ekleyin.
  7. Sonrakini seç sağ üst köşede
  8. Tıklamak gönder düğmesi (yukarı ok) yinelenen ödemeleri başlatmak için

  Yinelenen Apple Cash ödemelerini şu şekilde ayarlayabilirsiniz:

  Apple Cash yinelenen ödemeler 1

  Yinelenen bir ödeme seçtikten ve bir başlangıç ​​tarihi ve yinelenen sıklık seçtikten sonra, alt kısımdan bir not eklemeyi seçebilirsiniz.

  2. Yinelenen Apple Nakit ödemeleri

  Aralarından seçim yapabileceğiniz veya özel bir emoji/başlık eklemek için + simgesine dokunabileceğiniz başlıklara sahip 11 hızlı emoji günlüğü seçeneği vardır.

  Hazır olduğunuzda, sağ üst köşedeki İleri’ye tıklayın ve ardından yinelenen ödemenizi gönderin:

  Apple Cash yinelenen ödemeler 3

  Yinelenen Apple Cash ödemeleri, kullanacağınız bir şey mi? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha Fazla 9to5Mac Eğitimi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index