More

  Yenilenen Pedometer++ Uygulaması iPhone Egzersizlerini, Apple Watch’taki Zengin Haritaları ve Daha Fazlasını İzler –

  Geliştirici David Smith’in Pedometer++ şimdiye kadarki en popüler iPhone ve Apple Watch uygulamalarından biridir ve bugün her şeyi yepyeni bir düzeye taşıyan yeni bir güncelleme var. Pedometer++5 artık canlı aktiviteler, Apple Watch kullanmayanlar için egzersiz takibi ve daha fazlası için destekle birlikte sunuluyor.

  Her şeyden önce, Pedometer++ artık Apple Watch’u olmayan kullanıcılar için egzersiz izlemeyi destekliyor. David’in güncellemeyi duyuran blog gönderisinde açıkladığı gibi, Pedometer++’ın Apple Watch sürümü yıllardır egzersiz takibini destekliyor, ancak bu güncelleme işlevselliği saati olmayan kullanıcılar için de genişletiyor.

  David, “Bu, yürürken egzersiz sürenizi, mesafenizi, hızınızı ve diğer ölçümlerinizi görmenizi sağlar” diyor.

  Pedometer++ aracılığıyla iPhone egzersiz takibi ayrıca iOS 16’daki Canlı Etkinlikler ve iPhone 14 Pro’daki Dynamic Island ile tamamen entegredir.

  Kullanıcının seçebileceği çok çeşitli canlı aktivite stilleri yaratmıştır. Bunlar size yürürken temel süreyi ve mesafeyi gösterebilir… veya kendinizi maceracı hissediyorsanız, mevcut rotanız ve konumunuz üst üste bindirilmiş olarak (dinamik adada bile!) canlı olarak güncellenmiş bir harita bile görebilirsiniz.

  Pedometer++ ayrıca artık navigasyon için GPX izlerini destekleyen derinlemesine rota yönetimi özellikleri sunuyor. David’e göre bunun anlamı şu:

  Yürüyüş yolumla ilgili en önemli şeylerden biri, navigasyon için GPX dosyalarına büyük ölçüde güvenmek. Normalde yapacağım şey, yapmayı düşündüğüm yürüyüş için bir GPX iz dosyası bulmak veya oluşturmak ve ardından giderken onu takip etmeye çalışmak. Sezgilere biraz ters gelse de, bu süreci son derece tatmin edici buluyorum. Serbest bırakmak Ben keşfederken. Gezinmek için sürekli başımı öne eğmek yerine, yol boyunca ara sıra kontroller yapıyorum ve haritaya burnumu sokmak yerine gözlerimi yerde tutabiliyorum.

  Bu güncellemedeki egzersiz özelliklerini bu yürüyüş stiline büyük ölçüde geliştirdim. GPX parkurlarını harici kaynaklardan içe aktarabilir veya önceden tamamlanmış yürüyüşleri kayıtlı/favori parkurlarınıza yükseltebilirsiniz.

  Bir rotayla ilişkilendirilmiş harita döşemeleri çevrimdışı erişim için kaydedilebilir, böylece doğru dürüst vahşi doğaya döndüğümde bu özelliği kullanmaya devam edebilirim.

  Bu izler ayrıca Apple Watch’taki Pedometer++ ile senkronize edilir ve harita döşemeleri, ikisi birbirine bağlı olduğu sürece iPhone ve Apple Watch arasında çevrimdışı olarak paylaşılır.

  Apple Watch’tan bahsetmişken, Pedometer++ yeni ve güçlü bir harita tabanlı egzersiz modu ekler. Bu özellik, siz yürürken Apple Watch’unuzda canlı bir harita görüntüler. Bu özellik aynı zamanda Apple Watch’unuzun Always-On ekranıyla da bütünleşir, böylece yol tariflerini bir bakışta görebilirsiniz.

  Ayrıca, yeni Apple Watch Antrenman modu, Apple Watch Ultra’daki Eylem düğmesini destekler. Smith, “Bu, antrenmanları hızlı bir şekilde başlatmak ve ayrıca antrenman sırasında harita görünümleri ve ölçümler arasında geçiş yapmak için Apple Watch Ultra’daki eylem düğmesiyle entegre oluyor” diye açıklıyor.

  Pedometer++’ın son sürümü artık App Store’da mevcuttur. David’in blog gönderisindeki güncelleme hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index