More

  Yeni ses ve görüntü modları için OS 3 kullanın

  Google, mütevazi Bahar özelliğinin bir parçası olarak Android (Chrome Zoom) ve Wear OS 3 (ses ve görüntü modları) için birkaç yeni erişilebilirlik özelliği sunuyor.

  Zaten küçük olan ekranlarda erişilebilirliği artırmak için, OS 3+ giyin “Ses bölünmesinin neden olduğu karışıklığı azaltmaya yardımcı olmak” için mono sesi ayarlamanıza olanak tanır. Bu arada, yakında kullanıma sunulacak olan renk düzeltme ve gri tonlama modları da “saat ekranınız için size daha fazla seçenek sunmayı” hedefliyor.

  Pixel Watch’ta bu, yakınlaştırma, TalkBack ve gerçek zamanlı metin (RTT) gibi özellikleri birleştirir.

  sırasında, Android için Chrome “Sayfa düzenini korurken görüntüleme tercihlerinize uyması” için metin, resim, video ve diğer kontrollerin boyutunu %300’e kadar artırmanıza olanak tanır. Pixel telefonlarda şu anda %200’e kadar. Ayarlar > Erişilebilirlik, daha iyi metin önizlemesi ve “Ana menüde yakınlaştırma seçeneğini göster” ayarını gösterecek.

  Bu, Chrome’u her açtığınızda değiştirmek zorunda kalmamanız için favori içeriğinizin boyutunu varsayılan boyut olarak ayarlama özelliğini içerir.

  Bu, şu anda Chrome Beta’ya (111) yayılıyor ve Mart ayında mevcut ürün kanalına giriyor.

  Google da getiriyor Karşılar Gürültü önleyici “daha fazla Android mobil cihaz için.” Sesten bahsetmişken, bugün şirket şunu yineledi: hızlı eşleştirme Bir Bluetooth kulaklığı “yakında” Chromebook’lara ayarlamak ve değiştirmekle ilgili olarak, daha önce CES 2022’de duyurulmuştu. Telefonlarda ve tabletlerde olduğu gibi, yakında uyumlu bir cihaz olduğunda tek dokunuşla bağlantı istemi göreceksiniz.

  Android’de yay yaklaşımı yeni bir özelliktir Gboard Emoji Mutfağı March Madness ve yaklaşan çiçek sezonu öncesi koleksiyonlar. Google cüzdanı Tatillerde gördüğümüz gibi, mağaza içi işlemler sırasında biraz tuhaflık katıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren, ödeme okuyucusuna tıkladıktan sonra kartınızın üzerinde görünen bir pengueni ve diğer karakterleri arayın.

  Sonunda, Google sürücü Google Keep birkaç yeni özellik eklerken, (önceden duyurulan) PDF’lere manuel açıklama ekler.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index