More

  Yeni MacBook Pro, renk uyumlu MagSafe şarj kablolarıyla birlikte gelir

  Onlara güç sağlayan M2 Pro ve M2 Max yongaları da dahil olmak üzere yeni MacBook Pro modellerinde bir avuç dikkate değer değişiklik var. Ayrıca, geçen yıl piyasaya çıkmadığına hala inanamadığımız küçük bir tasarım ince ayarı var: renk uyumlu MagSafe şarj cihazları.

  MacBook’lar, Apple’ın tamamen USB-C bağlantısına güvenmeye geçtiği 2016 yılına kadar MagSafe’i şarj etmek için kullandı. Apple, 2021’de yenilenmiş 14 inç ve 16 inç MacBook Pro serisini tanıttığında, öne çıkan en önemli şeylerden biri MagSafe’in dönüşüydü.

  Ancak Apple’ın hesaba katmadığı bir ayrıntı vardı: Hangi MacBook Pro rengini seçerseniz seçin, birlikte verilen MagSafe şarj kablosu beyaz olacaktır. Çok önemli olmasa da bu, estetik olmayan, uyumsuz bir tasarımla sonuçlandı. İşte o vahşi doğada:

  Jason Snell aracılığıyla görüntü

  Apple, geçen yıl M2 MacBook Air’i piyasaya sürerek bu sorunu ele aldı ve ilk kez aynı renkteki MagSafe şarj kablolarını tanıttı. Bu, her MacBook renginde MagSafe 3 kablosunun dört farklı sürümünü içeriyordu.

  Bugün MacBook Pro’ya yapılan güncellemeyle, artık bu cihazı satın aldığınızda aynı renkteki MagSafe şarj kablosuna da sahip olacaksınız. Dolayısıyla, yeni MacBook Pro’yu uzay grisi renginde satın alırsanız, uzay grisi bir kablo alırsınız. Gümüş satın alırsanız, gümüş bir kablo alırsınız.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index