More

  Yeni MacBook Modelleri Sevk Edilmeye Hazırlanıyor – Tedarik Zinciri Raporu

  Apple’ın Ekim etkinliğinde yeni iPad’lerle birlikte yeni MacBook Pro modellerini duyurup duyurmayacağı konusunda çelişkili raporlar var. Bugün lehte yeni bir rapor çıktı ve Apple tedarikçilerinin güncellenmiş sürümleri göndermeye hazırlandıklarını gösteriyor.

  Rapor ayrıca, genel bir pazar gerilemesinin ortasında olmasına rağmen, mevcut MacBook Pro’ların sevkiyatının yavaşladığını da belirtiyor…

  Ekim etkinliği bekleniyor

  Apple’ın Far Out etkinliğinde yeni iPhone 14 serisi, Apple Watch Ultra, Apple Watch Series 8, yeni Apple Watch SE ve ikinci nesil AirPods Pro tanıtıldı.

  Ancak sonradan fark ettiğimiz üzere Apple için de birkaç şey vardı. o yapmadı duyurusu, ufukta ayrı bir olayın olduğunu gösteriyor. Bu etkinliğin Ekim ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

  İşte şu anda Ekim Apple etkinliğinden beklediklerimiz:

  • 11 ve 12,9 inç iPad Pro modelleri, M2 çip ve MagSafe ile güncellendi
  • Onuncu nesil iPad, bir USB-C bağlantı noktası, A14 Bionic çip ve biraz daha büyük bir ekran ile donatılmıştır.
  • M2 Pro ve M2 Max işlemcilere sahip olası yeni nesil MacBook Pro modelleri
  • Olası ikinci nesil Apple Silicon Mac mini

  Son turumuzda daha fazla ayrıntı var.

  Yeni MacBook Pro modelleri

  Apple’ın Ekim ayında neyi duyuracağı ve nelerin gelecek yıla kadar açıklanabileceği tam olarak belli değil, ancak Mark Gurman geçen ay en az iki yeni Mac göreceğimizi önerdi.

  Apple, Mac mini, Mac Pro ve MacBook Pro’nun M2 tabanlı sürümleri üzerinde çalışıyor, bu yüzden bundan birkaç ay sonra bunlardan en az birkaçını göreceğimizi düşünüyorum. […]

  buna göre BloombergYeni nesil 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, M2 Pro ve M2 Max işlemcilerle Sonbahar 2022 ve İlkbahar 2023’te duyurulabilir. Son olarak, ikinci nesil Apple silikon Mac mini’nin en az bir yıl daha piyasada olması bekleniyor.

  MacBook Pro güncellemeleri olası görünüyor, ancak Ming-Chi Kuo bunun yerine bunlar için bir bahar lansmanı önerdi.

  Yeni MacBook Pro gönderileri hazırlanıyor

  Sayılar Özet rapor, tedarik zinciri kaynaklarına dayalıdır.

  Sektör kaynaklarına göre, tedarikçiler Apple’ın yakında çıkacak olan MacBook Pro serisinin sevkiyatı için hazırlanırken mevcut MacBook Pro modellerinin sevkiyatı yavaşlıyor.

  Ayrı olarak, Digitimes Research, Apple’ın kapanmanın ardından küresel bilgisayar siparişlerindeki yavaşlamadan sert bir şekilde etkilenmeyen tek şirket olduğunu belirtiyor.

  Kaynaklar, Apple’ın şu anda sipariş almaya devam eden tek bilgisayar markası olduğunu ve diğerlerinin sevkiyat hacimlerinin 2021’e kıyasla %40-50 düştüğünü belirtti. […]

  Apple’ın bir tedarikçisi olan Quanta Computer, Temmuz ve Ağustos aylarında rekor gelir elde etti. Kaynaklar, Quanta’nın Temmuz’daki ivmesinin bir kısmının, ikinci çeyrekte Şangay’daki kapanış nedeniyle geciken siparişlerin sonucu olduğunu, Ağustos’un ise yeni MacBook Pro’dan yararlandığını belirtti.

  Yeni modellere olan talep pazardaki genel düşüşü dengelediğinden, yılın geri kalanında Mac satışlarının kabaca sabit kalması bekleniyor. Ancak bir bütün olarak pazarla karşılaştırıldığında, bu iyi bir haber olurdu.

  [We estimate] Apple gönderilerinin 2022’de altı büyük PC markası arasında en küçük düşüşü göreceği. Apple’ın yıllık yalnızca %1,4, Asustek Computer’ın yıllık %9,2, Lenovo %14,7, Dell %18, Hewlett’in yıllık düşüş görmesi bekleniyor. Packard (HP) %22,6, Acer %33,2.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun