More

  Yeni Apple Watch Hava Durumu uygulaması: Nasıl görünüyor ve çalışıyor?

  watchOS 10 ile gelen, harika görünen, daha fazla hava durumu göstergesi içeren ve daha fazla bilgi görüntülemek için Apple Watch ekranının daha iyi kullanılmasını sağlayan yeniden tasarlanmış bir Hava Durumu uygulamasıdır. Yeni Apple Watch Weather uygulamasının watchOS 10’da nasıl çalıştığını görmek için takip edin.

  Şimdiye kadar, Apple Watch’taki orijinal Hava Durumu uygulaması, sınırlı meteorolojik verilerle oldukça yumuşak bir kullanıcı arayüzüne sahipti.

  Bu, keskin, sürükleyici ve bilgilendirici görünen yepyeni bir tasarıma sahip watchOS 10’daki Weather’ın ilk kez piyasaya sürülmesiyle değişir.

  Apple, düzeltmenin Apple Watch’ın ekranını daha iyi kullandığını söylüyor. Artık, ana kullanıcı arabirimini kullanarak, saatlik veya 10 günlük, bileğinizde (üç yerine) görüntüleyebileceğiniz sekiz hava durumu verisi kategorisi var. Uygulamanın arka planı mevcut hava durumunu yansıtır.

  Apple Watch’taki yeni hava durumu deneyiminin beğenilecek çok yanı olsa da, Hava Durumu uygulamasının genel doğruluğu ve güvenilirliği söz konusu olduğunda Apple’ın yeniden inşa etme konusunda kendine güveni var. En kısa zamanda iletişime geçmeyi umuyoruz 😁. Hadi zıplayalım!

  Yeni Apple Watch Weather uygulaması watchOS 10’da nasıl çalışır?

  watchOS 10 şu anda beta sürümünde – ancak Apple Watch’unuza yüklerseniz watchOS 9’a geçmenin bir yolu olmadığını unutmayın. Beta sürümünü yükleme hakkında daha fazla bilgiyi kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

  • watchOS 10’da Hava Durumu uygulamasını ilk açtığınızda, ana Durum ekranını göreceksiniz
   • Bu, ek yük süresi, konum, bulut örtüsü ve mevcut sıcaklığın yanı sıra yüksek ve düşük, UV indeksi, rüzgar ve AQI’yi içerir.
   • Saatlik güneş/bulut tahminini görmek için kaydırın veya yukarı kaydırın ve 10 günlük hava tahminini görmeye devam edin
  • Farklı hava durumu göstergeleri arasında geçiş yapmak için ekranın ortasına dokunun
  • Veya görüntülediğiniz hava durumu verilerini değiştirmek için sağ üstteki bulut simgesine dokunun; bu veriler artık şunları içerir:
   • Durum, sıcaklık, yağış, rüzgar, UV, görünürlük, nem ve hava kalitesi indeksi
  • Konumu değiştirmek veya yenilerini eklemek için sol üst köşedeki üç çizgi simgesine tıklayın.

  Yeni Apple Watch Weather uygulamasının watchOS 10’da nasıl çalıştığı ve göründüğü aşağıda açıklanmıştır:

  Saatlik güneş/bulut hava tahminini ve 10 günlük hava tahminini görmek için ana ‘Durum’ ekranını kaydırın veya kaydırın.

  Yeni Apple Watch Hava Durumu uygulaması 1

  Ekrana dokunduğunuzda, sekiz farklı hava göstergesi arasında geçiş yapacaksınız. Saatin pasta kullanıcı arayüzünü kullanarak tüm verileri gördüğünüzde şöyle görünür:

  Yeni Apple Watch Hava Durumu uygulaması 2
  Yeni Apple Watch Hava Durumu uygulaması 3

  Bakmak istediğiniz belirli bir hava durumu göstergesi varsa, onu görmenin en hızlı yolu sağ üst köşedeki bulut (veya başka bir) simgesine tıklamaktır:

  İşte ana görünümde sekiz farklı hava durumu göstergesine bir bakış (veriler arasında geçiş yapmak için tekrar ekrana dokunun:

  10 günlük bir tahminin görüntülendiği tüm bu ölçümler şunlardır:

  Şiddetli hava durumu uyarıları, duyurunun tamamını okumak için tıklayabilme özelliğiyle birlikte Apple Watch Hava Durumu ana ekranında görünecek:

  Apple Watch’un ekranından gerçekten yararlanan yepyeni bir tasarım, beş ek hava durumu göstergesi ve çok daha iyileştirilmiş bir genel kullanıcı arabirimiyle, watchOS 10’daki yeni Hava Durumu uygulamasının harika bir deneyim sunduğunu düşünüyorum.

  Yeni Apple Watch Weather uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  İlgili:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index