More

  Yeni 2023 MacBook Pro duvar kağıtlarını buradan indirin

  Bu hafta Apple, artık M2 Pro ve M2 Max yongalarıyla desteklenen yeni nesil 14 ve 16 inç MacBook Pro’ları tanıttı. Donanım iyileştirmelerine ek olarak, bu cihazlar yeni duvar kağıtlarıyla birlikte gelir ve bunları yeni bir 2023 MacBook Pro satın almak zorunda kalmadan şimdi buradan indirebilirsiniz.

  Yeni 2023 MacBook Pro modelleri, içindeki M2 Pro ve M2 Max yongalarının yanı sıra birkaç iyileştirme daha içeriyor. HDMI bağlantı noktası, 60Hz’e kadar 8K ekranları ve 240Hz’e kadar 4K ekranları destekleyen HDMI 2.1 standardına güncellendi. Ve MacBook Pro, Apple’ın söylediğine göre eskisinden “iki kata kadar daha hızlı” hız sağlayan Wi-Fi 6E’yi ilk kez sunuyor.

  Her zamanki gibi Apple, yeni nesil MacBook Pro’yu tanıtmak için yeni duvar kağıtları oluşturdu. Bu duvar kağıtlarına “ızgara” adı verilir ve yeşil ve mor renklerde mevcuttur. Her birinin kendi aydınlık ve karanlık modları vardır. Gümüş rengi MacBook Pro için varsayılan arka plan yeşil, gri MacBook Pro için varsayılan arka plan mordur.

  Yeni 2023 MacBook Pro duvar kağıtlarını aşağıdan tam çözünürlükte indirebilirsiniz. Resme dokunduğunuzdan ve tam çözünürlüklü duvar kağıdını kaydettiğinizden emin olun, ardından bir iOS cihazı kullanıyorsanız Fotoğraflar uygulamasından veya Ayarlar uygulamasından bunu arka plan resminiz olarak ayarlayın.

  Bunların doğrudan macOS’tan alınan tam 6K duvar kağıtları olduğuna dikkat edilmelidir.

  2023 MacBook Pro ve daha fazlası için duvar kağıtlarını indirin

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index