More

  Yeni 15 inç MacBook Air ve 12 inç MacBook yolda

  Gelecek yıl yeni bir 14.1 inç iPad Pro’nun çıkacağına dair raporların ardından, Apple’ın MacBook serisi için yeni form faktörleri geliştirdiği de bildirildi. buna göre BloombergApple, 2023 için 15 inç MacBook Air’in yanı sıra yeni bir 12 inç dizüstü bilgisayar ve 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerine yükseltme planlıyor.

  Rapor, Apple’ın 2023 ilkbaharının başlarında piyasaya sürülebilecek daha büyük bir 15 inç MacBook Air üzerinde çalıştığını söylüyor. Bu, tedarik zinciri görüntüleme danışmanı Ross Young’ın 15 inç MacBook Air’in yayına hazır olabilir. 2023’te yayınlandı.

  Bugünkü rapordan Bloomberg Geliştirilmekte olan 15 inç MacBook Air’in, Apple’ın bu hafta WWDC’de duyurduğu “13.6 inç MacBook Air’in daha geniş bir versiyonu” olduğunu açıkladı. Şirket başlangıçta bu 15 inçlik MacBook Air’i bu yıl yeniden tasarlanmış 13 inçlik bir modelle birlikte piyasaya sürmeyi düşünmüştü, ancak “13,6 inçlik sürüme odaklanma planlarını rafa kaldırdı.”

  İçinde Apple Silicon bulunan yeni bir 12 inç MacBook da var:

  Apple ayrıca 12 inçlik yeni bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışmaya başladı ve onu 2023’ün sonunda veya 2024’ün başlarında piyasaya sürmeyi düşünüyor. Apple piyasaya devam ederse, bu, 12 inç MacBook’u sonlandırdığından beri şirketin en küçük dizüstü bilgisayarı olacak. 2019’da

  Son olarak, bu yıl içinde mevcut 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’lar için yükseltmeler yapılacak. J414 ve J416 kod adlı iki yeni modelin “kökten yeni ürünler” olması değil, mevcut MacBook Pro modellerinin daha hızlı yongalara sahip güncellenmiş sürümleri olması bekleniyor.

  Bir sonraki üst düzey MacBook Pro’daki M2 Max çip, mevcut modellerdeki maksimum 10 işlemci çekirdeği ve 32 grafik çekirdeğine kıyasla 12 ana işlemci çekirdeği ve 38 adede kadar grafik çekirdeği içerecek. Bloomberg rapor.

  Yeni MacBook Pro bu yılın sonlarında piyasaya sürülebilir Bloomberg Programın 2023’ün başlarına ertelenebileceği konusunda uyardı.

  Rapor ayrıca, Apple’ın içinde daha güçlü bir Apple Silicon bulunan yeni bir Mac mini ve Mac Pro üzerindeki çalışmalarını sürdürdüğünü de doğruladı.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba