More

  Xiaomi’nin klon makinesi, adında iPad Pro bulunan bir tablet klonu piyasaya sürüyor

  Apple’ın mevcut iPad Pro’ları oldukça güçlü, ancak Xerox, yani Xiaomi, iPad’i geride bırakabileceğini düşünüyor. Şaşırtıcı derecede ucuz fiyatı bir yana, Xiaomi’nin iPad’in nasıl yapılacağı konusunda oldukça iyi fikirleri var…

  OnlarIPAD 5 ön plandaiPad Pro demeden geçemeyeceğiniz 120 Hz yenileme hızına sahip 11 inç ekrana ve Ars Teknik İçerideki Snapdragon çipini nispeten gelişmiş olarak tanımlıyor.

  Xiaomi, iPad Pro’nun kapladığı alana sekiz hoparlör yerleştirmeyi başardı ve tabletin güç düğmesinde Touch ID tarzı parmak izi tanıma özelliği var. 8 GB RAM’e sahip bir iPad bulamıyorsunuz Ve Apple serisinde Touch ID!

  Mi Pad 5 Pro ayrıca yenilikçi bir dijital kalem bağlantısı ve şarj sistemine sahiptir. Bunu gördüysen beni durdur. Xiaomi, kalem benzeri bir aygıtı manyetik olarak tabletin yatay tarafına tutturmayı içeren yeni bir yaklaşım kullanıyor. Ama hey, siyah geliyor!

  Xiaomi, iPad Pro uzman kullanıcılarının bahsettiği tek sorunu çözemedi. Başlangıç ​​noktası olarak iPad Pro düzenini almasına rağmen Mi Pad 5 Pro, klavyeye takıldığında sol merkeze zayıf bir şekilde yerleştirilmiş portre odaklı bir selfie kamerasına sahiptir.

  Mi Pad 5 Pro’nun, tabletlerde pek başarılı olmayan ancak 400 doların altında bir pazarlık olan bir işletim sistemi olan Android tarafından çalıştırıldığı için Apple’ın Merkez Aşamasını pek idare etmediğini düşünüyorum. Şimdilik tek yakalama, şu anda Çin’e özel olması ve kesinlikle bir iPad olmaması.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index