More

  Xiaomi, Xiaomi 12 serisi için Android 13 beta sürümünü başlattı

  Android 13, Pixel akıllı telefonlar için birkaç gün önce yayınlanmış olabilir ancak diğer markaların güncellemeyi yayınlaması çok uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Bugün, Xiaomi Android 13 beta sürümünü başlattı.

  Xiaomi’nin topluluk sitesinde duyurulan MIUI 13, Android 13 tabanlıdır ve şu anda iki akıllı telefon için beta sürümünde mevcuttur.

  Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro sahipleri, Xiaomi 12 için V13.0.4.0.TLCMIXM ve 12 Pro için V13.0.4.0.TLBMIXM sürüm numaralı güncelleme ile “sınırlı” beta sürümünü küresel cihazlarda test edebilecekler. Güncelleme 4GB’tan daha ağır. Xiaomi ayrıca, kullanıcıları beta güncellemesiyle “aşırı ısınma ve diğer performans sorunları” beklemeleri gerektiği konusunda uyarıyor.

  Ne yazık ki, bu ilk gelene ilk hizmet verilen bir deneme programıdır. Önce twitterXiaomi, “ilk dalga” sırasında yalnızca 200 kullanıcıya erişim verileceğini söyledi. Bu kullanıcılar, Mi Pilot beta test programının bir parçası olacak ve bu sürüm “beta kararlı” olarak kabul ediliyor.

  MIUI 13’teki yenilikler neler? Xiaomi, özellikle bu gönderi hakkında fikir vermiyor, ancak şirketin yeni sürümü tanıtmak için kurulmuş bir web sitesi var. Xiaomi, Android 13’teki yaklaşımının, arka plan süreçlerindeki iyileştirmelerle “her seviyede ince ayar yapıldığını” söylüyor. Bu alandaki verimliliğin %40 arttığı söyleniyor.

  Xiaomi hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here