More

  Xiaomi TV Stick 4K (2023) küçük değişikliklerle piyasaya sürüldü

  Xiaomi, popüler Android TV’nin 2023 güncellemesi olan en yeni akış cihazı Xiaomi TV Stick 4K’yı piyasaya sürdü.


  9to5Google’ın bir dosyası var Bülteni yeniden başlatın Bu, eklenen yorumlar ve diğer bilgilerle en büyük Google Hikayelerini vurgular. Buradan kaydolun!


  20 Şubat’tan itibaren Hindistan’da kullanıma sunulan Xiaomi TV Stick 4K için 2023 güncellemesi, genel olarak oldukça küçük bir yükseltmedir. Uzaktan kumanda biraz güncellenmiş olsa da, önceki modelle aynı donanıma sahiptir. İçerik için artık Netflix, Amazon Prime Video, Disney + Hotstar’a ayrılmış düğmeler ve genel bir uygulama kısayolu ile iki yerine dört düğme var.

  Cihaz hala 2 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip eski Amlogic S905Y4 yongasında çalışıyor gibi görünüyor ve kutudan Android TV OS 11 ile çıkıyor. Dolby Vision HDR ve Dolby Atmos’un yanı sıra içerik önerileri ve niş arama içeren Xiaomi’nin “Patchwall” arayüzü için destek var. En iyi Android teması değil, bir uygulama.

  Özellikle, Xiaomi TV Stick 4K (2023) Google TV yerine Android TV kullanmaya devam ediyor, ancak ikincisi son birkaç aydır tüketiciye dönük bir deneyimi devraldı. Bu noktada bunun değişmediğini görmek biraz şaşırtıcı, ancak 4K Çubuğun Çin’de ve Google TV’nin henüz resmi olarak sunulmadığı Asya’daki ülkelerde satılması da mümkün.

  Xiaomi TV Stick 4K (2023) 4.999 Rs’ye (yaklaşık 60 $) mal oluyor ve yalnızca Xiaomi web sitesinden edinilebilir. Xiaomi, daha geniş bir küresel lansmanla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı, ancak 2022 modeli ABD ve diğer ülkelerde hala satılıyor.

  Android TV’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index