More

  Xiaomi Mi 12 Ultra, Leica kamera onarımını sunar

  Bir dizi Xiaomi 12 Ultra Render, bize kamera sistemini bir kez daha elden geçirmek isteyen yaklaşan bir ultra amiral gemisi hakkında bir fikir verdi.

  Steve Hemmerstoffer namı diğer Steve Hemmerstoffer’ın 3D görüntüleri serisi @cıvıldamak Ve Xiaomi 12 Ultra için selefi 2021’den Mi 11 Ultra’ya kıyasla tamamen farklı bir kamera sistemi gösteren Zoutons aracılığıyla yayınlandı. Önceki cihaz şüphesiz Xiaomi 2021 serisinin en büyüğü ve en iyisiydi, bu nedenle 12 Ultra gözle görülür bazı iyileştirmeler sunması muhtemeldir.

  Bu sızıntı, cihazın merkezi bir delik ve 20:9 en boy oranında 120 Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç kavisli QHD+ AMOLED panelle geleceğini gösteriyor. Kasanın üstünde ve altında düz yan çerçeveler stereo hoparlörlere ve muhtemelen kızılötesi bir tweeter’a ev sahipliği yapıyor gibi görünüyor, ancak 3,5 mm kulaklık bağlantı noktası için yer yok.

  Dahili bileşenler, muhtemelen 12 GB RAM ve en az 256 GB dahili depolama ile eşleştirilecek bir Qualcomm Snapdragon 8 işlemci ile önceki amiral gemisinin yolunu izleyecektir. Ancak, sağlanan özellikler her iki durumdan da bahsetmiyor. Xiaomi 12 Ultra’nın boyutlarının yaklaşık 161,9 x 74,3 x 9,5 mm (arka kamera çıkıntısı dahil 13,1 mm) olduğu ve oldukça 234 g ağırlığında olduğu söyleniyor.

  Arkada, render, Mi 11 Ultra’daki devasa nodülün, daha önce duyurulan Leica markasıyla tamamlanmış dairesel bir matrisle değiştirildiğini gösteriyor. 50MP birincil sensör, 48MP ultra geniş lens ve 48MP periskop zoom lens olması planlanıyor. Ancak başvurular sanıldığı kadar eksiksiz değil. OnLeaks açıklıyor sekiz kesikte de “her kamera merceğini ve sensörü net bir şekilde tanımlayamadığını”.

  Görüntülerin yanı sıra OnLeaks, Xiaomi 12 Ultra’nın yaklaşık 1.350 $ başlangıç ​​fiyatıyla satışa sunulmasını ve Temmuz ayında piyasaya sürülmesini bekliyor. Xiaomi’nin mağazasında neler olduğunu görmek için beklemek çok uzun değil.

  Xiaomi hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here