More

  Xiaomi, 4GB RAM, 64GB depolama ile Mi Box 4S Max’i piyasaya sürdü

  Xiaomi, rakiplerine göre önemli depolama ve RAM yükseltmeleri sunan Mi Box 4S Max’in eklenmesiyle Android TV alıcı kutusu serisini genişletti.


  [Update 06/13]: Tahmin ettiğimiz gibi Xiaomi Mi Box 4S Max sadece teknoloji devlerinin anavatanında satılacak gibi görünüyor. Xiaomi onayladı Android Yetkilisi Bu ilginç Android TV set üstü kutusunun resmi olarak yalnızca Çin’de satılacağı:

  “Şu anda Xiaomi Box 4S Max’i uluslararası pazarlarda tanıtma planımız yok.”

  Xiaomi’nin yalnızca Çin’deki resmi kanallardan edinilebilen geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu düşünüldüğünde, bu büyük bir şok değil. Üçüncü taraf satıcılar genellikle bu tür ürünleri ithal etme olanağı sunar; bu, Batılı hayranların bu sefer Mi Box 4S Max’i ele geçirmelerinin tek yolu gibi görünüyor.


  Xiaomi Mi Box 4S Max, Çin’de (APCTV aracılığıyla) resmi olarak piyasaya sürüldü ve önceki nesillere oldukça benziyor, ancak standart olarak 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile geliyor. Google’ın Google TV’li amiral gemisi Chromecast’in sinir bozucu depolama ve performans sınırlamaları göz önüne alındığında, Xiaomi bu akış kutusunun bu rahatsızlıklara sahip olmadığından emin olmaya karar verdi.

  Xiaomi Mi Box 4S Max, gücünü Amlogic Video Engine 10 kullanan Amlogic S905X3 işlemciden alıyor. Ne yazık ki bu, AV1 codec bileşeninin burada desteklenmediği anlamına geliyor ancak Xiaomi, yine de 4K 60fps ve hatta 8K’da içerik akışı sağlayabildiğini belirtiyor. – kare hızı belirtilmemesine rağmen.

  Girişler ve çıkışlar arasında bir HDMI 2.1 bağlantı noktası, bir USB 3.0 bağlantı noktası ve yerleşik bir mikrofon aracılığıyla Google Asistan’ı desteklediği söylenen bir uzaktan kumanda bulunur. Bu, bunun gibi bir ev yayıncısı için oldukça standart bir özelleştirmedir. TV için MIUI, burada Android TV’ye önceden yüklenmiş olarak gelir, ancak şu anda yalnızca Çin’de mevcut olduğundan, daha popüler Batı yayın hizmetlerinin bir kısmı mevcut değildir.

  Xiaomi, Mi Box 4S Max’i Çin’deki resmi mağazasında 499 yuan’a (~ 75 $) listeledi. Bu fiyat özellikle cazip görünse de Xiaomi’nin bu set üstü kutuyu bölge dışında piyasaya sürüp sürmeyeceği net değil.

  GoogleTV’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index