More

  Xiaomi 13 Ultra, kamera için büyük bir dairesel çıkıntı gösteriyor

  Xiaomi 13 Ultra yapıları paylaşıldı ve bize yılın en büyük amiral gemilerinden birinin ne olabileceğine bir göz attı.

  Hem Leica hem de Xiaomi, yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonun önümüzdeki birkaç hafta içinde tanıtılacağını onayladı. Kesin zaman çerçevesi hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşılmadı, ancak “Nisan” kamera şirketi tarafından belirtildi ve Çinli üretici tarafından onaylandı. Ancak Çince versiyonun 18 Nisan’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu açılış konuşması sırasında daha fazlasını öğrenmeyi umuyoruz.

  Şimdi, üretkenliğin izniyle telefona bir göz atıyoruz. @çalışan cihazların yüksek kaliteli 3D görüntülerini yayınlamak için Smartprix ile işbirliği yapan. Tasarım, kademeli bir dizide dört lens yuvasına sahip geniş, dairesel bir arka kamera çıkıntısı ile sınırlı Xiaomi 12S Ultra’ya tanıdık geliyor. Çift LED flaş, saat kadranının saat 6 bölgesinde bulunur.

  Tüm kamera çıkıntısı, bu görüntülerde Xiaomi 13 Ultra’nın gövdesinden oldukça belirgin bir şekilde çıkıntı yapıyor. Bu sızıntıya göre 163.1 x 74.6 x 9.57 mm boyutlarında olacak ancak kamera çıkıntısı 15.61 mm civarında olacak. Evet, görünüşe göre özellikle tıknaz olurdu. OnLeaks, bunun üç ek 50MP kamerayla eşleştirilecek olan 1 inçlik bir Sony IMX989 ana sensörle birlikte gönderilmesini bekliyor. Ön tarafta, çentik 32 MP’lik bir atıcıya ev sahipliği yapabilir.

  Burada 120Hz yenileme hızına sahip olacak 6.7 inçlik kavisli AMOLED ekranlar kullanılacak şekilde ayarlanmış. Etkileyici Xiaomi 13 Pro’yu taklit edecek olan Xiaomi 13 Ultra’da renderların burada düz tarafları gösterdiğini görebilirsiniz. Diğer olası özellikler arasında Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili depolama yer alır. Ayrıca 4.900mAh dahili batarya ve 90W kablolu şarj ile birlikte 50W kablosuz şarj desteği ile gelebilir.

  Genellikle, bunun gibi bir cihaz yalnızca Çin’de veya bazı bölgelerde sınırlı kapasitede bulunur. Neyse ki Xiaomi 13 Ultra’nın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi beklenen küresel bölgelerde satışa sunulacağını biliyoruz.

  Xiaomi hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba