More

  Windows için Apple Music Preview uygulaması şarkı sözleri, medya tuşu denetimleri ve daha fazlasını ekler

  Apple, bugün Apple Music, Apple cihazları ve Apple TV dahil olmak üzere Windows uygulamalarında bir dizi güncelleme yayınlıyor. Apple tarafından “Önizleme” uygulamaları olarak tanımlanan bu uygulamalar, Windows kullanıcılarının Apple Music ve Apple TV içeriğine erişmesine ve Apple cihazlarını yönetmesine olanak tanır.

  Özellikle Apple Music için bugünün güncellemesi, dikkate değer birkaç yeni özellik ve düzeltme içeriyor…

  Apple ilk olarak Ocak ayında Windows için beta Apple Music, Apple Devices ve Apple TV uygulamalarını yayınladı. O zamandan beri Windows kullanıcıları, uygulamaları test etmek ve Apple’a geri bildirimde bulunmak için Microsoft Store’dan indirebiliyor.

  Apple, bu Windows uygulama güncellemeleri için sürüm notları sağlamaz, ancak Reddit’teki kullanıcılar, bugünün sürümlerinde yer alan bazı önemli değişikliklerin bir özetini bir araya getirdi. Bugünün Apple Music uygulaması güncellemesini “devasa bir güncelleme” olarak nitelendiren bir Reddit kullanıcısı, üç büyük değişikliği vurguluyor:

  • Kayıpsız/yüksek çözünürlüklü Kayıpsız oynarken 0:15’te atlama artık gitti. Şimdi sorunsuz oynuyor.
  • Windows medya denetimleri ve klavye kısayolları artık çalışıyor.
  • Bir albümdeki bir şarkıya tıkladığınızda, sürekli çalmanın bir parçası olarak rastgele bir şarkı yerine, >> düğmesi tıklandığında sonraki şarkıyı çalacaktır. Albüm tamamlandığında, ilgili şarkılar sürekli çalma yoluyla çalınacaktır.

  Apple Music güncellemesi ayrıca, web üzerinde Apple Music aracılığıyla mevcut olmasına rağmen, daha önce Windows uygulamasında eksik olan bir özellik olan şarkı sözlerini görüntüleme desteğini de içerir. Ne yazık ki, Windows’ta Apple Music hala canlı şarkı sözlerini desteklemiyor, bu nedenle uygulama şimdilik yalnızca statik bir arayüz.

  Bu uygulamaların hala Apple tarafından Önizleme uygulamaları olarak sınıflandırıldığı düşünüldüğünde, hatalar ve performans sorunları beklenebilir. Örneğin, Reddit’teki kullanıcılar, bugünün Apple Music güncellemesinin uzun süredir devam eden hataları ve meta veri düzenleme, rastgele çökmeler ve Windows üzerinden ses çıkış kaynaklarını değiştirme gibi şeyler için eksik özellikleri düzeltmediğine dikkat çekiyor.

  Apple’ın bu uygulamaları ne zaman “kararlı” sürümlere taşıyacağına ve “Önizleme” tanımlayıcısını kaldıracağına dair bir kelime yok. Bu arada, önizlemeleri Windows Mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Her üç uygulama da bir Windows 11 bilgisayar gerektirir. Bugünün güncellemelerinde yeni bir şey fark ettiniz mi? Yorumlarda bize bildirin.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun