More

  Web için iyileştirilmiş Gmail ve daha bağlamsal arama sonuçları

  İyileştirilmiş Gmail araması, sürekli devam eden bir kullanıcı isteğidir ve Google yakın zamanda güncellenmiş makine öğrenimi formlarından daha iyi arama önerileri sunmuştur. Gmail artık web uygulamasındaki sonuçları iyileştirmek için son aramaları kullanıyor.

  Google’ın iyileştirmeyi detaylandıran kısa reklamı, yalnızca Gmail’in artık “Gmail’deki son arama etkinliğine dayalı olarak daha iyi arama sonuçları içerdiğini” söylüyor. Bugün mobil istemcilerden bahsetmeden sadece gmail.com’dan bahsediliyor.

  “Bir iş arkadaşınızla Gmail aracılığıyla ne sıklıkta etkileşimde bulunduğunuza” ve diğer “geçmiş alışverişlere” dayalı olarak kişiselleştirilmiş sorgu önerileri sağlamak için Temmuz ekine dayanmaktadır. Ardından, yeni makine öğrenimi modellerinin bir sonucu olarak “adlar ve e-posta adresleri için amaç eşleştirmesi ile daha iyi, daha bağlamsal iletişim önerileri” başka bir iyileştirme oldu:

  Örneğin, öneriler, kişi sorgularını soyadları yerine adlarla veya e-posta adresleriyle eşleştirme olasılığı daha yüksek olacak şekilde yeniden sıralanır.

  Bu arada, Google Meet sohbeti – evet, adı bu – bir belgede, e-tablolarda veya sunumlarda bulunduğunuzda ve Meet aracılığıyla yerleşik video konferansı kullandığınızda dosya paylaşımını basitleştirir. Artık mevcut dosyayı toplantı içi sohbet aracılığıyla katılımcılarla kolayca paylaşabilirsiniz.

  Üst çubukta ekranın ortasındaki ses simgesini açtığınızda “Toplantı görüşmesinde dosya paylaş” görünecektir. Bu, zaten doldurulmuş olan bir kullanıcı izin sayfası açar, böylece “Meeting Chat’te Paylaş”a tıklamanız yeterlidir.

  Bu iki özellik önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacaktır.

  Gmail’de daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba