More

  Wear OS 4 “Transfer” önizlemesi; Galaxy Watch’ta nasıl çalışır?

  Wear OS ve diğer birçok akıllı saat ile ilgili can sıkıcı sorunlardan biri, yeni bir akıllı telefona geçmenin aynı zamanda saatinizi sıfırlamak anlamına gelmesiydi. Wear OS 4 ile bu ortadan kalktı ve yeni bir Galaxy Watch beta, bu işlevselliğe ilk bakışımızı sunuyor.

  Google, Wear OS 4’ü yaklaşık bir ay önce duyurdu ve güncelleme şimdiden yeni özelliklerle geliyor. Ekibimiz, sistem vurgulama renklerini değiştirmek için yaklaşan Material You entegrasyonunu zaten gösterdi.

  One UI Watch 5 güncellemesi Wear OS 4.0’ı temel aldığından şu anda bu sürüm Samsung Galaxy saatlerinde beta sürümündedir.

  Bu güncellemenin bir parçası olarak, Samsung saatleri, kullanıcıların fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak yerine saatlerini yeni bir akıllı telefona “aktarmasına” olanak tanıyan yeni bir Wear OS 4 özelliğine erişebilir. Güncellemenin değişiklik günlüğünde Samsung, özelliği şöyle açıklıyor:

  Saatinizi sıfırlamadan aktarın

  Saatinizi yeni bir telefona geçirin ancak uygulamalarınızı, saat yüzlerinizi ve daha fazlasını koruyun. Galaxy Wearable uygulamasında saatinizin genel ayarlarından başlayabilirsiniz.

  Kendi Max Weinbach’ımız o zamandan beri aşağıda görüldüğü gibi bu hızlı testi gerçekleştirebildi. İşlem, telefonunuzdaki Google hesabının saatinizdeki hesapla eşleşip eşleşmediğini sorar, ardından yeni telefonda bağlantı isteyen bir açılır pencere görüntülenir.

  Bunun tüm Wear OS 4 cihazlarında aynı şekilde çalışıp çalışmadığı tam olarak belli değil, ancak en azından temel işlevlerin benzer olması muhtemel.

  Max Weinbach Bu makaleye katkıda bulunun.

  Wear OS hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index