More

  watchOS 10’da Apple Watch Nabız uygulaması

  Bir avuç Apple Watch uygulaması watchOS 10 ile yeniden tasarlandı ve bu uygulamalardan biri de Heart Rate uygulaması. Yeni Apple Watch Heart Rate uygulaması, yalnızca bir makyajdan daha fazlasıyla gelir ve şık yeni bir yetenek içerir.

  Bu hikaye Mosyle tarafından desteklenmektedir.Apple’ın tek birleşik platformu. Mosyle, beş farklı uygulamayı tek bir Apple platformunda tamamen entegre eden ve işletmelerin ve okulların tüm Apple cihazlarını kolayca ve otomatik olarak dağıtmasına, yönetmesine ve korumasına olanak tanıyan tek çözümdür. 38.000’den fazla kuruluş, her gün milyonlarca Apple cihazının dağıtımını, yönetimini ve güvenliğini otomatikleştirmek için Mosyle çözümlerinden yararlanıyor. Bugün ücretsiz bir hesap isteyin Ve Apple filonuzu inanması zor bir fiyata nasıl otomatik pilota geçirebileceğinizi öğrenin.

  watchOS 10, yeni bir pencere öğesi kullanıcı arabirimi, ruh hali izleme gibi akıl sağlığı özellikleri, yeni saat yüzleri ve Hava Durumu, Borsa, Ana Sayfa, Haritalar, Mesajlar ve daha fazlası gibi yerel uygulamalarla birlikte gelen yeniden tasarımlarla Apple Watch deneyiminin büyük bir revizyonudur. Dünya Saati ve Kalp Değiştirici.

  Büyük Resim Apple, watchOS 10 ile “Yeniden tasarlanan uygulamalar bir bakışta daha fazla bilgi sağlıyor ve içerikte gezinmenin ve içeriğe hızla erişmenin yeni yolları var” diyor.

  Referans olarak, gri kullanıcı arayüzüne sahip watchOS 9 Heart Rate uygulaması burada:

  Eski Apple Watch Nabız uygulaması
  watchOS 9 Nabız uygulaması

  Apple Watch Heart Rate uygulaması watchOS 10’da nasıl görünüyor?

  watchOS 10 şu anda beta sürümünde – ancak Apple Watch’unuza yüklerseniz watchOS 9’a geçmenin bir yolu olmadığını unutmayın. Beta sürümünü yükleme hakkında daha fazla bilgiyi kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

  • Kalp Atış Hızı uygulamasını başlattığınızda, saatiniz mevcut kalp atış hızınızı okurken gölgede yeni kalp simgesini göreceksiniz.
  • Açıldığında, mevcut kalp atış hızı ritminize göre atan bir kalp simgesi göreceksiniz – yeni yetenek, kalp atışınızı gerçek zamanlı olarak görselleştirebileceğiniz anlamına gelir
   • Kullanıcı arayüzü tüm ekranı kaplar ve her kalp atışında zarif bir dalgalanma efektine sahiptir.
  • Görmek için kaydırın veya aşağı kaydırın
   • günlük nabız aralığı
   • dinlenme oranı
   • yürüme oranı
   • Egzersiz oranları.
  Apple Watch Nabız uygulaması watchOS 10 1

  İşte güncellenmiş aralık, dinlenme oranı ve yürüyen ortalama ekranları. Bunlar watchOS 9 ve önceki sürümleriyle aynı değildir, ancak daha temiz görünürler ve dinlenme ve yürüme hızları hakkında daha fazla bilgi edinmek için dokunabileceğiniz yeni bilgi “i” düğmelerine sahiptirler.

  Apple Watch Nabız uygulaması watchOS 10 2

  Alt kısımda, dinlenme kardiyo numaralarınız da dahil olmak üzere gün içinde yaptığınız tüm egzersizler için kalp atış hızı dökümünüzü bulacaksınız. İşte watchOS 10’da şöyle görünüyor:

  Apple Watch watchOS 10 3'te kalp atış hızı uygulaması

  Yeni Apple Watch Heart Rate uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

  Daha Fazla 9to5Mac Eğitimi:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun