More

  Verizon kullanıcıları için Pixel 6 Mart güncellemesi ertelendi

  Google Pixel cihazları için Mart 2023 güncellemesi, Pixel 6 serisi için ertelendi ancak nihayet geçen hafta yayınlandı. Verizon müşterileri için, Mart güncellemesi Pixel 6 serisini vurmaya başlıyor.


  güncellemek için: Çok geçmeden güncellemeyle ilgili hikayemiz hâlâ kayıptı ve Verizon ile Google anahtarı çevirmiş gibi görünüyordu. Birden fazla rapor Biz Mart 2023 güncellemesini alan Verizon’daki Pixel 6 cihazlarına geliyor.

  Verizon kullanıcıları için Google’dan ayrı bir OTA bulunmadığından, yandan yükleme yapıyorsanız standart sürümü kullanabilirsiniz.

  Orijinal hikayemiz aşağıdadır.


  Daha önce belirtildiği gibi android hayatGoogle destek forumlarında ve Reddit’te, Pixel 6 cihazlarının Mart 2023 güncellemesini hâlâ almadığı pek çok Verizon kullanıcısı var. 9to5Google Okuyucularımız da güncellemenin cihazlarında eksik olduğunu fark ettiler.

  Google, Pixel 6 cihazları için ertelenen güncellemeyi geçen hafta diğer operatörlerde yayınladı, ancak Verizon sürümü hakkında herhangi bir şey söylemedi. OTA yoktu ve ayrıca güncellemeyi manuel olarak indirmek için uygun dosya da yoktu.

  Kesintinin Google’dan mı yoksa Verizon’dan mı kaynaklandığı belli değil, ancak belirli bir operatör varyantında ilk kez bir gecikme yaşanıyor. Geçen yıl, T-Mobile’daki Pixel cihazları, taraflardan herhangi bir haber gelmeden birkaç ay boyunca güncellemesiz kaldı.

  Normalde, aylık yama güncellemesi gecikmez. O Büyük anlaşma, ancak Mart Güncellemesi büyük bir istisna. Güncelleme, Exynos modemlerdeki kullanıcıların Google’dan bir yama olmadan kendilerini tam olarak koruyamadıkları büyük bir güvenlik açığı için bir düzeltme getiriyor.

  Pikseller hakkında daha fazlası:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba