More

  Uygulamalı: Zira MagSafe Ayaklı Çanta

  Zeera, Apple ürünleriniz için yüksek kaliteli aksesuarlar üretme çizgisini sürdürüyor. Bu yılın başlarında MagSafe Duo alternatifi olan 3’ü 1 arada MegFold ile şovu çaldılar. MegFold, MagSafe Duo’nun yarı fiyatından daha ucuzdu ve ayrıca kulaklıklar için üçüncü bir şarj pedi içeriyordu. Buradaki incelememize bakın.

  Zeera, MegFold şarj cihazı ve VOXN versiyonlarını, kılıfında hoş bir numara olan yeni bir iPhone kılıfı ile takip etti.

  Yukarıda bahsettiğim gibi, Zeera kılıfı, onu çeşitli iPhone kılıflarınızdan ayıran birkaç işleve sahiptir, ancak her şeyden önce, bu bir kılıftır.

  dava

  Kılıf, benim için olmazsa olmaz olan nispeten ince ve zarif kalırken ihtiyacınız olan tüm korumayı sağlıyor. Ekranın herhangi bir yüzeye temas etmesini önleyen küçük bir kenara sahip TPU tampon ile çepeçevre koruma sağlar. Ardından size, bu cam telefonların arkasına kırılmaya karşı bir miktar direnç sağlayan sert bir PC arka kapağı veriyorlar. Daha sonra kamera çıkıntısı ve MagSafe halkası için alüminyum malzemeler kullanıyorlar. iPhone’un en pahalı parçası kamera dizisi, bu yüzden ekstra koruma için alüminyumdan yapılmış yükseltilmiş bir dudağa sahip olmak güzel bir artı.

  Yani, bir durumda, ihtiyacınız olan her şeyi yapar. Tutması rahattır, iPhone’unuzun en önemli parçaları için mükemmel koruma sağlar ve ekstra manyetik güç için bir MagSafe halkası içerir; Buzlu malzeme ona benzersiz bir görünüm veriyor ve en önemlisi, düğmelerin çok tıkırtılı olması hoşuma gidiyor.

  Ek özellikler

  Kasanın arkasında hareketli bir halka olduğunu yukarıdaki resimlerden görebilirsiniz. Bu halka birkaç amaca hizmet eder. İlk olarak, kasaya çok ihtiyaç duyulan bir miktar mıknatıs gücü ekledi. Bu, herhangi bir Magsafe aksesuarını güvenle kullanmanızı sağlayacaktır. O zaman kasa için şövale özelliğine sahipsiniz. Bununla ilgili en büyük endişem, kasayı sürekli normalden dik konuma getirdikten sonra menteşenin gücünü kaybetmesiydi. Ancak iki haftalık gerçek testten sonra menteşe ilk günkü kadar sağlam.

  Ama gördüğünüz gibi, onu yerinden çıkarabilmek için küçük bir alan var. Bazı kısa YouTube kliplerini izlemek için telefonunuzu dikey modda desteklemek veya videoları izlemek için yatay moda getirmek için kullanılabilir. Çok güçlü ve tüm testlerimden geçiyor. Bu yuva, daha büyük iPhone Pro Max modellerini tutmaya yardımcı olmak için bir halka yuva olarak da kullanılabilir.

  Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

  Zeera MagSafe Kickstand Çantası şu anda Zeera web sitesinde 26,99$’lık indirimli fiyatla mevcuttur. Zeera’nın bu durumda vurguladığı bir diğer önemli nokta da bu kasaların çok yönlülüğü ve bulunabilirliğidir. iPhone 12 ve sonrasındaki her iPhone için kullanılabilir. Soluk bir MagSafe mıknatısı olan bir iPhone 12’niz varsa, bu kılıf bunun için kullanışlı olacaktır! Bu kılıfı bir MegFold ile eşleştirin ve iPhone’unuz için harika bir seyahat paketine sahip olun.

  İçerdiği

  İyi görünen, yumuşak bir dokunuş hissi veren ve yerleşik bir stand gibi ekstra işlevsellik sağlayan bir koruyucu kılıf arıyorsanız, işte doğru yol budur. Bunu iPhone 15 çıkana kadar iPhone 13 Pro Max’imde kullanmayı planlıyorum, o zaman umalım Zeera’nın iPhone 15 kılıfları hazır olsun!

  Bu durumlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Telefonunda her zaman kılıf kullanan biri misiniz yoksa telefonunuzu çıplak kullanmayı mı seviyorsunuz? Mevcut durumunuz herhangi bir ek işlevsellik sunuyor mu? Bir vakayı neyin kullanılabilir kıldığını yorumlarda tartışalım!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun