More

  Uygulamalı: Nomad’ın zengin Sınırlı Üretim “Atlantik Mavisi” Apple Watch Spor saati

  Nomad, en son sınırlı sayıda üretilen Apple Watch Spor Kordonunu piyasaya sürdü. Yeni “Atlantik Mavisi” zengin, derin renkler sunar. Yeni Apple Watch kayışına ve Apple Spor Kordonunun ötesindeki özelliklere ve avantajlara uygulamalı bir bakış için okumaya devam edin.

  Apple Watch Ultra ile sınırlı sayıda Atlantic Blue Nomad Spor Kordonu kullanıyorum. Mevcut Nomad Spor Kordon ile aynı denenmiş ve gerçek tasarıma ve özelliklere sahip, keskin sınırlı sayıda renkte.

  Nomad’ın yeni Atlantik mavisi, harika görünen gerçekten zengin bir lacivert rengi. Bağlam açısından, mavinin kişisel olarak Nomad’ın web sitesinde olduğundan biraz daha açık göründüğünü düşünüyorum. Ancak gölgede/içeride, dışarıda/güneş ışığında olduğundan daha koyu görünür.

  Nomad Spor Kordon teknik özellikleri

  • FKM florelastomer kauçuk
  • %100 su geçirmez
  • iç havalandırma kanalları
  • Özel alüminyum kilitleme pimi
  • 150 mm – Apple Watch 45 ve 49 mm için “En çok uyan tek beden”
  • Apple Watch Ultra, Series 8, 7, 6, SE ve önceki tüm Apple Watch sürümleri için tasarlanmıştır
  • Fiyat: 60 $

  Daha önce Nomad Spor Kordonu incelerken paylaştığım gibi, kilitlenen, hap şeklindeki pim tasarımının, Apple’ın Spor Kordon ile kullandığı top şeklindeki pime göre daha güvenli bir uyum sağladığını takdir ediyorum. Nomad Spor Kordon tam ayarlanabilirlik sunar.

  Atlantik Mavisi Göçebe Spor Kemer (içten daha koyu görünür)

  Nomad’ın Spor Kordonunu takmıyorsanız havalandırma kanalları, Apple’ın Spor Kordonunun düz tasarımına kıyasla daha nefes alabilir bir deneyim için hava akışını gerçekten iyileştiriyor.

  Nomad’ın Spor Kordonları, yıllardır Apple Watch’larım arasında ilk tercihim oldu ve uzun vadede dayanıklı ve rahat olduklarını kanıtladılar.

  Sınırlı sayıda üretilen Atlantic Blue’yu edinin

  Nomad Atlantic Blue Spor Kordonu sınırlı bir süre için Apple Watch’a şimdi edinebilirsiniz.

  150 mm M/L boyutunda (çoğu bileğe uyar) Apple Watch 45/49 mm için tasarlanmıştır ve fiyatı 60 USD’dir. Diğer renkler arasında Ay Grisi, Kül Yeşili, Kumul, Deniz Mavisi, Ultra Turuncu ve Siyah bulunur.

  Nomad Atlantic Blue sınırlı üretim Apple Watch Spor Kordon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun