More

  Uygulamalı: Nomad’ın yeni sınırlı sayıda ‘Electric Blue’ Apple Watch Spor Kordonu

  Nomad bugün Apple Watch Spor Kordonunun yeni bir çeşidini piyasaya sürdü. Sınırlı sayıda üretilen “elektrik mavisi”, bahar için yoğun bir renk patlaması sağlar. Bu yeni Apple Watch kayışına ve Apple’ın Spor Kordonunun ötesindeki bazı avantajlara uygulamalı bir bakış için okumaya devam edin.

  Sınırlı sayıda üretilen Electric Blue Nomad Spor Kordonu bir Apple Watch Ultra ile test ettim. Mevcut Nomad Spor Kordon ile aynı denenmiş ve gerçek tasarıma ve özelliklere sahip yeni sınırlı sayıda renktedir.

  Bu arada, Apple bu sabah Spring Watch için yeni renklerini piyasaya sürdü, ancak Nomad’ın Elektrik Mavisi, Apple’ın yeni “Sky” bandının yumuşak bir pastel tonu sporundan daha zengin, daha canlı bir tona sahip.

  Nomad’ın yeni elektrik mavisi bana 2015’te orijinal Apple Watch Sport için kullanılan ilk mavi Apple’ı hatırlatıyor.

  Nomad Spor Kordon teknik özellikleri

  • FKM florelastomer kauçuk
  • %100 su geçirmez
  • iç havalandırma kanalları
  • Özel alüminyum kilitleme pimi
  • 150 mm – Apple Watch 45 ve 49 mm için “En çok uyan tek beden”
  • Apple Watch Ultra, Series 8, 7, 6, SE ve önceki tüm Apple Watch sürümleri için tasarlanmıştır
  • Fiyat: 59,95 $

  Daha önce Nomad Spor Kordonu incelerken paylaştığım gibi, kilitlenen, hap şeklindeki pim tasarımının, Apple’ın Spor Kordon ile kullandığı top şeklindeki pime göre daha güvenli bir uyum sağladığını takdir ediyorum. Nomad Sport Band ayrıca tam ayarlanabilirlik sunar.

  Nomad Electric Blue Spor Kordon Apple Watch için yeniden

  Sınırlı sayıda üretilen High Volta rengi gibi, elektrik mavisinin canlılığını gerçekten seviyorum. Apple Watch Ultra ile keskin göründüğünü ve diğer tüm Apple Watch kaplamalarıyla eşleşeceğini düşünüyorum.

  Nomad’ın Spor Kordonunu daha önce denemediyseniz havalandırma kanalları, Apple’ın Spor Kordonunun düz tasarımına kıyasla daha nefes alabilir bir deneyim için hava akışını gerçekten iyileştiriyor. Nomad’ın Spor Kordonlarını bir yılı aşkın bir süredir kullanıyorum ve gün boyu rahatlıkla kullanabiliyorum.

  Nomad Electric Blue Spor Kordon Apple Watch Limited Edition
  Nomad Spor Kordon’un arkasındaki havalandırma kanalları

  Apple Watch Ultra ile ilgili not edilmesi gereken bir nokta, Nomad Spor Kordon takıldığında en son Apple Watch ile mükemmel uyum sağlasa da bandın bağlandığı yerde toleransta hafif bir değişiklik olması.

  Basit bir düzeltme için, her Spor Kordonu Ultra’ya kaydırırken kenarındaki siyah boncuk şeklindeki pime parmağınızla bastırabilirsiniz (bu, diğer Apple Watch modellerinde bir sorun olmayacaktır).

  Sınırlı sayıda üretilen Electric Blue’yu edinin

  Nomad Electric Blue Spor Kordonu şimdi sınırlı bir süre için Apple Watch’unuzda edinebilirsiniz. 150 mm M/L boyutunda (çoğu bileğe uyar) Apple Watch 45/49mm için üretilmiştir ve fiyatı 59,95$’dır. Diğer renkler arasında Ay Grisi, Kül Yeşili, Deniz Mavisi, Ultra Turuncu ve Siyah bulunur.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index