More

  Uygulamalı: Nanoleaf, HomeKit serisini yeni modüler “hatlar” ile genişletiyor. [Update: Now available]

  Popüler akıllı aydınlatma üreticisi HomeKit Nanoleaf bugün yepyeni bir ürünle çıktı. Lines HomeKit özellikli modüler ışıklar, evinize, ofisinize veya aklınıza gelebilecek herhangi bir alana zarif bir estetik getiren Nanoleaf’in yepyeni bir form faktörüdür. Bugün ön sipariş lansmanından önce Lines’ı test etme şansımız oldu, tüm detaylar için okumaya devam edin.

  11/26 Güncellemesi: Nanoleaf hatları şimdi sevk ediliyor.

  Ekim ayında ön siparişlere açılan Nanoleaf Lines Sharp birimleri artık HomeKit ve Thread desteğiyle gönderiliyor. 9 parçalı Başlangıç ​​Seti Serilerinin fiyatı 199,99 ABD Doları, genişletme paketi ise 79,99 ABD Doları’dır.

  Nanoleaf ayrıca bu Kara Cuma’da satışa sunulan bir dizi başka HomeKit akıllı aydınlatma ürününe de sahip.


  Haziran ayında Nanoleaf, şekil lambalarının yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü – ahşap efektli doğal bir kaplamaya sahip akıllı Hexagons. Şimdi tamamen yeni bir tasarıma sahip olan Lines, şirketin en son modüler akıllı ampulü olarak geliyor.

  Nanoleaf Lines şimdi modüler tasarım fikrini yeniden keşfediyor ve zarif doğrusal düzenler, büyük geometriler ve hatta her bir hat bağlantı konnektörüyle entegre sezgisel montaj plakaları ile tavan tasarımları oluşturmak için 60 derecelik artışlarla bağlanan ultra hafif hatlar sunuyor.

  Her ışık çizgisinde çift renkli alanlar bulunur, böylece aynı anda iki renkle boyayabilirsiniz. Dağınık aydınlatma teknolojisi, kusursuz renk karışımı için farklı tonları bir araya getirirken, bir RGBW tasarımının arkadan aydınlatmalı parlaklığı duvarlarınıza sürükleyici bir ışıltı verir.

  Nanoleaf Lines HomeKit etkin olmakla kalmaz, aynı zamanda Thread desteğine de sahiptir ve bir Thread yönlendiricisi de olabilir.

  9 Işıklı Lines Smarter Kit’in 199,99$’a ve 3-Light Genişletme Paketinin 79,99$’la ön siparişleri açıldı. İlk siparişler Kasım ayı sonuna kadar gelecek. Nanoleaf serilerini kullanan pratik fikirlerimiz için okumaya devam edin.

  Nanoleaf hatları ile uygulamalı çalışma

  Özellikler

  • 11 x 0,78 inç (28 x 2 cm) ışıklar
  • HomeKit, Google Asistan, Alexa, IFTTT ve SmartThings desteği
  • Tema/Makale desteği + hızlı tema sınırları
  • Arka ışık ve standart çizgiler
  • Müzik görselleştirici ve ekran yansıtma özellikleri
  • Kurulumu/ayarlaması kolay

  Kurulum ve kurulum

  9 ışık ve gerekli tüm aksesuarlarla Smarter Kit’te gelen her şeye bir göz atın:

  Altıgen montaj konektörlerinin kullanımı kolaydır ve hat lambaları kolayca yerine oturtulabilir. Diğer Nanoleaf akıllı ışıklar gibi, Lines da çıkarılması kolay güçlü bir yapışkan arkalık kullanır.

  Nanoleaf, 9-lighter Smarter Kit ile yapabileceğiniz şekillere güzel bir genel bakış ve genişleme paketini alırsanız, 12’den fazla ışıkla olasılıkları gösteren başka bir kart içerir.

  Nanoleaf, çalıştığından emin olmak için tasarımınızı kurmadan önce prize takmanızı ve çalıştırmanızı önerir ve bu aynı zamanda onu ortalamak için boyutunu ölçmenize vb. yardımcı olur.

  Sonuç olarak, Nanoleaf yazı tiplerini yüklemek yaklaşık 30 dakikamı aldı. Her şeyi ölçmeyi ve en iyi sonuçları almak için bir seviye kullanmayı faydalı buldum.

  kullanımda

  Lines ile ilk elden deney yapabilmek, yaratabileceğiniz temiz ve basit estetiği gerçekten seviyorum. Yeni lineer tasarım ile daha büyük ışık panellerine kıyasla daha hassas ve temiz armatürler elde edebilirsiniz.

  Dilerseniz Nanoleaf uygulaması da firmanın diğer ürünlerinde olduğu gibi Lines ile kendi aydınlatma efektlerinizi yaratmanız için harika bir deneyim sunuyor.

  Ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü harika renk deseniniz var.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun