More

  Uçuş güvertesindeki iPad’ler: JetBlue, M1 modellerine geçiyor

  JetBlue, iPad’leri uçak filosunun uçuş güvertesinde kullanmak için ilk kez 2013 yılında FAA onayı aldı ve şimdi en yeni M1 destekli iPad Pro modellerini sunuyor.

  JetBlue, iPad’in kısa sürede paha biçilmez bir araç olduğunu kanıtladığını, evrak yığınlarının yerini almanın yanı sıra operasyonel uygulamalara kolay erişim sağladığını söylüyor.

  JetBlue, kokpitte dijital kimlik doğrulamayı kullanan ilk yerli havayollarından biriydi ve operasyonda yenilikçi araçlar sağlama konusunda endüstri lideri olmaya devam ediyor. Yeni iPad Pro, JetBlue pilotlarını teknolojinin en ileri noktasında tutar ve tüm JetBlue ekibi üyelerine kritik güvenlik işlevleri sağlar.

  iPad, işletimsel takip uygulamalarını yükleme, sistem bakım kontrollerini barındırma, kesintileri önlemek için gerçek zamanlı hava durumunu kontrol etme ve prosedürlere ve kanıtlara erişme gibi temel bir yerleşik araç haline geldi.

  Havayolu bugün bunu açıkladı.

  İnce ve hafif tasarımı ve büyük, parlak Liquid Retina ekranıyla iPad Pro, kokpit için mükemmel bir seçimdir. Yeni iPad Pro, pilotlar uçuş boyunca bir düzineden fazla uygulama çalıştırdığında üst düzey performans sağlayan sektör lideri M1 çipine sahiptir. iPad Pro’daki hızlı 5. nesil yetenekler, daha iyi performans ve yeni nesil indirme ve yükleme hızlarına erişim sağlar.

  Kaptan Chuck Cook, “M1 özellikli yeni iPad Pro, yalnızca pilotlarımızı ileri teknolojide bir sonraki seviyeye taşımakla kalmayacak, aynı zamanda son teknoloji donanıma sahip fütüristik JetBlue’yu yıllarca taşıyacak” dedi. iletişim. Navigasyon, kontrol ve teknik yazılım.

  Önümüzdeki aylarda JetBlue, iPad Pro’yu yeni gelen pilotların kullanımına sunacak ve zamanla kullanımda olan eski modellerin yerini alacak.

  Merkezi New York’ta bulunan JetBlue, Amerika Birleşik Devletleri, Karayipler ve Latin Amerika’da uçuyor. 2015 yılında, uçak içi satın alımlar ve koltuk yükseltmeleri için Apple Pay’i kabul eden ilk havayolu oldu.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index