More

  Twelve South HoverBar Kulesi – İnceleme

  Twelve South, iPad ve iPhone için HoverBar Duo standıyla büyük bir başarı elde etti ve HoverBar kule ile serinin evrimine başladı. Tableti hemen hemen her kullanım durumu için doğru konuma yerleştirme esnekliği sağlayan yeni bir iPad zemin standını test ediyorum.

  HoverBar kule özellikleri

  • iPad’i eller serbest tutar
  • iPad ekran yüksekliğini 3 fitten 5 fitin üzerine ayarlar
  • Evde egzersiz ekipmanı ile birlikte iPad’in kararlı kullanımını sağlar
  • Çoğu kılıf dahil olsa bile tüm iPad modelleriyle uyumlu
  • Mafsallı kol
  • Ağırlıklı taban, 3 direk direği, mafsallı kol ve iPad ekinden oluşur
   • Brüt Ağırlık 8,9 lb / 4 kg
  • siyah ya da beyazı mevcut
  • Fiyat: 129,95 $ (Apple, Amazon, Twelve South)

  Malzemeler ve inşaat

  Şaşılacak bir şey yok, yapı kalitesi HoverBar Tower’da harika. Çoğunlukla sağlam, iyi takılmış metalden yapılmıştır (taban için çelik ve miller için alüminyum olduğunu düşünüyorum). Mat siyah versiyonu test ettim ama mat beyaz da mevcut.

  Tabletinizin arkasını ve yanlarını korumak için hoş kauçuk saplamalara sahip 12,9 inç iPad Pro’yu tutacak şekilde genişleyen iPad aksesuarı için plastik kullanılmıştır.

  Twelve South HoverBar Tower incelemesi - yakından

  Mafsallı kol, 360 derecelik esnekliğe sahip iki mafsal sağlar, ayrıca bilyeli mafsal üzerine monte edilmiş bir iPad aksesuarı üçüncü bir ayarlama seviyesi sağlar.

  Twelve South HoverBar Kulesi İncelemesi - Ayrıntılı ve Ekli

  İşe, seyahate vb. yanınızda götürmek isterseniz, montajı ve sökülmesi de kolaydır.

  Taban, zemini çizmemesi için alt köşelerinde köpük dolgulu sağlam bir çelik parçasından yapılmıştır.

  Twelve South HoverBar Kulesi İncelemesi - Demonte

  kullanımda

  HoverBar Tower’ı kullandığım haftalar boyunca, onun için giderek daha fazla kullanım buluyorum. Apple Fitness+, YouTube, Peloton vb. platformlardaki antrenmanlar için harikadır.

  Aynı zamanda harika bir masa arkadaşıdır. Yüksekliği ayarlanabilmesi nedeniyle, onu daha büyük bir ekranın yanında veya hatta bir kurulumun üstünde kullanabilirsiniz.

  FaceTime aramaları için de çok kullanışlıdır. Bağımsız olduğu için, konferans/aile aramalarında herkesi dahil etmek çok daha kolaydır. Bu aynı zamanda koltuğunuzdan veya herhangi bir yerden görüntülü görüşme yapmayı kolaylaştırır.

  Ailemin HoverBar Tower’ı gerçekten kullanışlı bulduğu bir başka senaryo da mutfakta. iPad’inizi (veya iPhone’unuzu) çalışma yüzeyinizden kaldırmak yer açar ve ekranınızı karıştırmak üzeresiniz demektir.

  Ve tıpkı HoverBar Duo gibi, iPhone’u fotoğraf/video çekimi için bir tripod olarak kullanmak veya aklınıza gelebilecek diğer fikirler için HoverBar Tower montajına takabilirsiniz.

  Bahsedilmesi gereken bir diğer detay ise üst krank kolunda bulunan iki ana mafsalın belirli bir oranda direncinin olmasıdır. Değiştiremezsin, ama Twelve South onu tatlı bir güvenlik noktasında tutuyor, böylece onu istediğin yere getirdiğinde hareket etmiyor, ama değiştirmek istediğinde hareket ettirmek çok da zor değil.

  Yukarıda belirtildiği gibi, iPad aksesuarının kola bağlandığı bilyalı mafsal, direnci ayarlamak için dişli bir somun kullanılarak ayarlanabilir.

  Dikkate değer bir başka ayrıntı da, ipliği tabandan çıkarmadan standın dikey kısmını 360 derece döndürmenizi sağlayan bir menteşeye sahip Twelve South:

  Bir küçük eleştiri

  Küçük bir yapıcı eleştiri, iPad ekranına basıldığında bir miktar titreşim olması. Ama dürüst olmak gerekirse, bunun muhtemelen bir tableti bunun gibi serbest duran bir tabanla havada hareket ettirme fiziğinin bir parçası olduğunu düşünüyorum.

  Titreşim fazla değil ve iPad güvenli olduğu veya tabanı kapalı olduğu sürece benim için bir endişe kaynağı değildi. HoverBar Tower’da bulduğum senaryolar genellikle daha kullanışlıdır ve kulak misafiri olmak için ağır değildir.

  HoverBar Tower incelemesinin sonucu

  Pozitif:

  • 12,9″ iPad Pro’ya kadar iPad mini için eller serbest kullanım sağlar (iPhone’lar için de geçerlidir)
  • Üstün esneklik, neredeyse her açıyı elde etmenizi sağlar
  • iPad’iniz için güvenli bir kavrama ile dayanıklı yapı kalitesi

  Eksileri:

  • iPad ekranına dokunduğunuzda küçük bir yalpalama

  Genel olarak, Twelve South HoverBar Tower’a 5/5 puan veriyorum.

  Bu kullanışlı iPad standını doğrudan Twelve South’ta, Amazon’da ve Apple’da bulabilirsiniz.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Grafik kullanıcı arayüzü, web sitesi

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here