More

  tvOS 12 artık Apple TV 4 ve Apple TV 4K için mevcut, Dolby Atmos ses, ekran koruyucu güncellemeleri ve daha fazlasını getiriyor

  Apple TV (4. nesil) ve Apple TV 4K için tvOS 12 resmi olarak beta sürümünden çıktı ve tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Apple TV Yıllık Yazılım Güncellemesi, iTunes ve diğer uygulamalardaki filmler için Dolby Atmos ses desteği, konum bilgisi gibi ekran koruyucu ayrıntıları ve Spectrum TV ve İnternet müşterileri için yeni bir sıfır oturum açma özelliği getiriyor (gelecekte daha fazla sağlayıcı geliyor) ).

  Sıfır oturum açma, bir kez bile oturum açmaya gerek kalmadan, internet sağlayıcınıza dayalı ağlardan herhangi bir video uygulamasını izlemek için otomatik olarak kimlik doğrulaması yapar. Dolby Atmos, desteklenen hoparlörlerden ve alıcılardan daha sürükleyici ses için destek sağlar; iTunes, desteklenen filmleri ücretsiz olarak otomatik olarak yükseltir. Bu, Apple TV’yi Dolby Vision özellikli tek akış kutusu yapar Ve Dolby Atmos desteği.

  Orijinal Apple tvOS 12 duyurusundan daha fazla ayrıntı:

  Apple TV 4K, tvOS 12 ile en iyi yüksek kaliteli sinema deneyimini sunar

  Apple tvOS 12, Apple TV 4K sinema deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor; bu da onu Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı tek akış oynatıcı yapıyor.

  San Jose, California — Apple bugün, Apple TV 4K’nın sinema deneyimini Dolby Atmos ses desteğiyle bir üst düzeye taşıyan ve büyük ekran eğlence için tasarlanmış güçlü işletim sistemi olan tvOS 12’nin önizlemesini yaptı. Sevdiğiniz şovlar ve filmler ve sevdiğiniz havadan çekimler Uzaydan nefes kesici.

  Apple TV 4K, geçen sonbaharda çıkışından bu yana büyük bir başarı elde etti ve müşterilere, iTunes arşivlerinde daha önce satın aldıkları filmlere ücretsiz 4K HDR yükseltmeleri de dahil olmak üzere en geniş 4K HDR film yelpazesini sunuyor. Bu sonbaharda iTunes, her yerde Dolby Atmos destekli filmlerin en büyük koleksiyonuna ev sahipliği yapacak ve bu başlıklar ayrıca ücretsiz Dolby Atmos ses içerecek. tvOS 12 ile Apple TV 4K, Dolby Vision ve Dolby Atmos sertifikalı tek akış oynatıcı olacak ve 3D alanda her yerde akan çarpıcı 4K HDR görsellerin ve sürükleyici sesin yüksek kaliteli sinema deneyimini sunuyor.

  Apple TV’deki yeni havadan ekran koruyucular, Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki NASA astronotları tarafından uzaydan çekildi.
  Dünyanın dört bir yanındaki video sağlayıcılar, müşterilere abonelik hizmetleri sağlamak için Apple TV 4K’yı tercih ediyor. Apple bugün, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ikinci kablo operatörü olan Charter Communications’ın müşterilerine Apple TV 4K sunmaya başlayacağını duyurdu. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, yaklaşık 50 milyon hanedeki müşteriler, Apple TV 4K, iPhone ve iPad’de Siri ve Apple ile sorunsuz bir şekilde entegre olan yepyeni Spectrum TV uygulaması aracılığıyla canlı kanallara ve on binlerce isteğe bağlı programa erişebilecek. TV uygulaması. . Ayrıca Charter, bu iş birliği kapsamında müşterilerine iPhone ve iPad’ler sunacak ve mobil varlıklarını artıracak. Charter, müşterilerine Apple TV 4K hizmetleri sunmaya başlayan AT&T’nin ABD’deki DirecTV Now, Fransa’daki CANAL+ ve İsviçre’deki Salt’a katıldı.

  Apple TV, iPad ve iPhone’da bulunan Apple TV uygulaması, 10 ülkede 100’den fazla katılımcı video uygulamasından TV şovları, filmler ve daha fazlasını bulmak ve izlemek için tek adres.
  iPhone, iPad ve Apple TV’deki Apple TV uygulaması, 10 ülkede 100’den fazla katılımcı video uygulamasından TV şovları ve filmler bulmak ve izlemek için tek adrestir. Apple TV ve iOS için çoklu oturum açma, kullanıcıların kablolu abonelikleri ile mevcut olan tüm video uygulamalarına erişmek için bir kez oturum açmalarına izin verdi. tvOS 12 ile Apple, oturum açma gerektirmeyen kimlik doğrulama sürecini basitleştiriyor. Apple TV, bir kullanıcının geniş bant ağını kolayca algılar ve abonelikleri ile aldıkları desteklenen tüm uygulamalarda, yazmaya gerek kalmadan otomatik olarak oturum açar. Sıfır oturum açma, bu yılın sonlarında Charter ile birlikte kullanıma sunulacak ve zamanla diğer sağlayıcıları kapsayacak şekilde genişleyecektir.

  Havadan ekran koruyucular, Apple TV kullanıcılarının gözdesi ve tvOS 12 ile yeni zirvelere ulaşıyor. Apple, Uluslararası Uzay İstasyonu Ulusal Laboratuvarı ve Uzayda Bilim İlerleme Merkezi ile işbirliği içinde NASA tarafından uzaydan yakalanan yepyeni antenleri tanıttı. astronotlar, böylece Apple TV müşterileri 4K HDR’de çekilmiş daha çarpıcı sahnelerin keyfini çıkarabilir. Havadan ekran koruyucular ayrıca daha etkileşimli olacak ve izleyicilerin konum bilgilerini görmelerine ve düzinelerce güzel anten arasında gezinmelerine olanak tanıyacak.

  Apple TV Remote, iPhone ve iPad’de Denetim Merkezi’ne otomatik olarak eklenerek Apple TV’nizi denetlemeyi daha da kolaylaştırır.
  Dördüncü nesil Apple TV 4K ve Apple TV için ek tvOS 12 özellikleri, müşterilerin sevdikleri programlara ve filmlere erişmesini kolaylaştırıyor:

  iOS 12 ile kullanıcılar, Apple TV uygulamalarında kolayca oturum açmak için iPhone ve iPad’den Apple TV’ye parolaları güvenli bir şekilde otomatik doldurabilir.
  Apple TV Remote, Apple TV kullanıcıları için iPhone veya iPad’deki Denetim Merkezi’ne otomatik olarak eklenecek ve kullanıcıların Apple TV denetimlerine hızlı erişimini sağlayacak.
  Control4, Crestron ve Savant gibi ev kontrol sistemleri, sesli arama ve kontrol için Siri’nin kullanılması da dahil olmak üzere Apple TV’yi kontrol etmek için kullanılabilir.


  Daha fazla Apple haberi için YouTube’da 9to5Mac’e abone olun:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index