More

  Touch Bar özellikli MacBook Pro, 31 Temmuz’da eski ürünler listesine geliyor

  Touch Bar özellikli ilk 13 inç ve 15 inç MacBook Pro, 31 Temmuz’da Apple’ın eski model serisine gelecek. Mac söylentileri Apple Store’lara ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarına gönderilen dahili bir notta, diğer cihazlar da listeye katılır.

  Nota göre listeye katılan diğer cihazlar arasında şunlar yer alıyor:

  • 9,7 inç iPad Pro (Wi-Fi ve Wi-Fi + Hücresel)
  • 27 inç iMac (Retina 5K, 2015 Sonu)
  • 21,5 inç iMac (2015 Sonu)
  • 12 inç MacBook (2016 Başı)
  • 13 inç MacBook Air (2015 Başı)
  • MacBook Pro 15 inç (2016)
  • 13 inç MacBook Pro (2016, dört Thunderbolt bağlantı noktası)
  • 13 inç MacBook Pro (2016, 2 Thunderbolt bağlantı noktası)

  Apple, Touch Bar’ı tanıtmak için 2016’da MacBook Pro’yu yeniden tasarladı. Bazıları onu sevip bazıları nefret etse de Touch Bar, işlev tuşlarını değiştirerek Pro kullanıcılarının cihazla etkileşim biçimini değiştirdi. Daha ince bir form faktörü ile model, MagSafe yerine USB-C şarjı ve Touch ID desteği sunuyordu. Ayrıca daha sağlam bir dokunmatik izleme dörtgenine ve ikinci nesil kelebek klavyeye sahiptir.

  Apple, bir ürünü, satıldıktan sonra beş yıldan daha uzun süre eskimiş olarak kabul eder. MacBook Pro 2016, 2017’nin ortasında dağıtımını durdurdu, yani şimdiden beş yıl oldu.

  Apple şu anda üç MacBook Pro modeli satıyor: 16 inç MacBook Pro (2021), 14 inç MacBook Pro (2021) ve yeni çıkan 13 inç M2 MacBook Pro.

  Touch Bar özellikli “eski” MacBook Pro’nuzu yükseltmek istiyorsanız şu en son Apple dizüstü bilgisayarlara göz atın:

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index