More

  Tottenham, ‘Premier Lig’in en iyi oyuncularından birini’ satın almak için 40 milyon sterlinlik transfer

  Son raporlar, Brentford’un Tottenham Hotspur transfer hedefi David Raya için 40 milyon £ koyduğunu gösteriyor.

  mahmuzlar kulüp kahramanı Hugo Lloris için uzun vadeli bir yedek ararken piyasada. 36 yaşındaki oyuncu, sakatlıklar ve kondisyon eksikliği nedeniyle zor bir sezon geçirdi.

  buna göre Gökyüzü sporlarıaracılığıyla Günlük HotspurBrentford, kalecisine yaklaşık 40 milyon sterlin değer veriyor. Bu fiyatın altına satmazlar. Arılar da alternatif arıyor.

  gibi diğer yayınlar Telgraf Kaleci Mark Flecken’in bir hamlesiyle Arıları berabere kıldılar. Bu, yazın onu kaybetmeye hazır olduklarının en büyük işareti.

  (Fotoğraf: Andrew Cairns – Getty Images aracılığıyla CameraSport)

  Spurs gol bayrağının artık bir bedeli var

  Tottenham artık Raya’nın bir fiyat etiketine sahip olduğunu ve bunun kalecinin Brentford ile son sezonu olacağını doğrulayan yedek oyuncu arayan arıları biliyor.

  Söylentilere göre 27 yaşında. Gökyüzü sporlarıPremier Lig’in en iyilerinden biri. ve o endişeli görünüyor bu yaz sopalara vurmak için.

  Thomas Frank anlattı Standart akşam bu senenin başlarında.

  ile ispanyolca “Şahane” Yetenek, şüphesiz Tottenham taraftarları tarafından çok hoş karşılanacak. Bu sezon yaptığı harika kurtarışlarla Tottenham’daki sorunları çözeceği kesin.

  Bu sezon 57 gol yediler ki bu ligin en kötü altıncısı. Konu kontra şutlara geldiğinde Lloris’in kesinlikle daha iyi olabileceği durumlar oldu.

  Umarım Tottenham yaz dönemini bir an önce düzene sokar. Tüm kadrolarıyla tam bir sezon öncesine ihtiyaçları var ve aynı gün yapılan transferler sorunlarını çözmeye yardımcı olmayacak.

  (Fotoğraf: Alex Livesey/Getty Images)

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba