More

  Tottenham, ‘muhteşem’ reytinge rağmen 49 yaşındaki teknik direktöre geçmemeli

  Tottenham yeni bir yönetici arıyor ve yakın zamanda Thomas Frank için bir hamle ile bağlantılı.

  Ancak Tottenham’a uygun olmayacağını düşünüyoruz.

  KonuşmaSPOR Bu, gazeteci Alex Crook tarafından ifade edildi. mahmuzlar Menajer Brentford’a hevesli olan kulüp, Thomas Frank için bir hamle yapmasını bekliyor.

  Görünüşe göre Tottenham, Şampiyonlar Ligi elemelerini kaçıracak ve bir yıldız oyuncuyu kaybetmekten endişe duyacak. Harry Kane.

  Gelen menajer kulüpte başarılı olmak için çok fazla baskıyla karşılaşacak, ancak Frank’in Tottenham için ideal bir seçim olduğunu düşünmüyoruz.

  (Fotoğraf: Brian Lennon/Getty Images)

  Tottenham, Thomas Frank’i imzalamamalı

  Birçoğu, zor bir sezon geçiren Brentford teknik direktörünü takdir etti. Mikel Arteta, Frank’i aradı ‘Şahane’ Arılara yaptığı şey.

  Şu anda Premier Lig’de dokuzuncu sıradalar ve kulübün en iyi uçuşta olduğu sadece ikinci sezon olmasına rağmen Premier Lig’de bitirebilirler.

  Buna rağmen, Tottenham’a bir hamlenin Tottenham’a veya Thomas Frank’e uygun olduğunu düşünmüyoruz. 49 yaşındaki Danimarkalı yönetici, Brentford ile büyük bir proje inşa etmek için zaman ayırdı ve bu sefer onu Tottenham’da olmayabilir.

  Kulüp başkanı Daniel Levy, kanıtlanmış kazananlar Jose Mourinho veya Antonio Conte’ye fazla zaman ayırmadı ve Spurs iki sezonda çok tutarsız olduğundan, kulüp taraftarları hızlı bir şekilde başarı istiyor.

  Frank ayrıca Brentford’da yaptıklarından memnun olacak ve gelecek sezon onları zirveye taşıyıp taşıyamayacağını görmek için projeye devam etmek isteyecek.

  (Fotoğraf: Robin Jones/Getty Images)

  Bu makale hakkında bize söylemek istediğiniz bir şey var mı?

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index