More

  Teknolojinin pasif kullanımı için mükemmel

  2023’te ulaşmaya çalıştığım ölçeklerden biri de teknolojiyi daha verimli kullanmak. Haberlerde, sporda ve finansta dünyada neler olup bittiğini bilmek isterdim ama iPhone’a daha az bakmak istiyorum. Pasif olarak çalışan bir teknoloji istiyorum, bu da yeni yılda Tidbyt’i masamda görmekten heyecan duymamın bir nedeni.

  Tidbyt, kısa metin parçacıklarıyla önemsediğiniz şeyleri takip etmenizi sağlayan retro tarzı bir programdır. Finansal teklifler, takviminiz, Spotify’da oynananlar, spor skorları, en son haberler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Bunu ilk olarak geçen yıl öğrendim ve 2023’te yaşam tarzımın kalıcı bir parçası olacağı için heyecanlıyım.

  Tidbyt neden ev aksesuarından mükemmel bir çalışmadır?

  Tidbyt, önemsediğiniz şeyleri takip etmenizi sağlayan retro tarzı bir ekrandır. Takip ettiğiniz akışlardan gelen kısa güncellemeleri telgraf veya retro gibi bir biçimde gösterir. Erken bilgisayar kullanımına bir övgü ve bu teknolojinin insanların en önemli şeylere odaklanmasına yardımcı olmak için kullanılmasına yönelik bir deney. Evden çalışan biri olarak, bütün gün bir cihaza bakmadan etrafımdaki dünyadan haberdar olmama yardımcı olacak mükemmel bir aksesuar olduğunu düşünüyorum.

  Tidbyt’in orijinal fikri, sabah rutininizi basitleştirecek bir cihaz yapmaktı. ne zaman? hava nasıl? Bir sonraki metro ne zaman kalkıyor? Bu soruları yanıtlamak için tekrar tekrar iPhone’a uzanmak hem zahmetli hem de dikkat dağıtıcıydı, bu nedenle ekip, dikkat dağıtmadan bilgilere erişmeyi kolaylaştıran bir şey yaratmaya çalıştı.

  Video çok iyi yapılmış ve Tidbyt’in bazı faydalarını gerçekten vurguluyor. Masanızda otururken veya iPhone’unuza bakmanıza gerek kalmadan TV izlerken dünyanın tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Birkaç haftadır masamdaydı ve uzun zamandır kullandığım en sevdiğim teknoloji ürünlerimden biri haline geldi. Bir bakışta işe yarıyor, beni güncel tutuyor ve dikkatimi dağıtması amaçlanmadı.

  Tidbyte kurulumu

  Tidbyt’i kurmak yaklaşık beş dakika sürer ve bu, yeni bir HomeKit cihazı kurmakla aynı işlemdir. Birlikte verilen USB-C kartı ve adaptörü kullanarak bağlayacaksınız, Tidbyt uygulamasını açacaksınız ve ardından onu Bluetooth aracılığıyla bulacaksınız. Bir hesap oluşturma sürecinden geçeceksiniz ve ardından “Uygulamalarınız”ı seçmeye başlayabilirsiniz.

  Tidbyt ne tür bilgiler gösterebilir?

  masal

  Tidbyt, hemen sunabileceği önceden oluşturulmuş geniş bir uygulama koleksiyonuna sahiptir. Favorilerimden bazıları:

  • Bitcoin fiyatı
  • Bundan sonra ne zaman Gürcistan’da futbol oynayacaksın?
  • Dışarıda hava nasıl?
  • Geçerli tarih/saat
  • Bugünün İncil ayeti
  • gün batımı gün doğumu
  • google takvimi
  • Twitter beslemesi

  Bunlar Tidbyt ile kullandığım uygulamalardan sadece birkaçı ama daha sayısız uygulama var. Popüler olanlardan bazıları:

  • google takvimi
  • todoist
  • metro tarifesi
  • Costco gaz fiyatları
  • NFL puanları
  • MLB puanları
  • Twitter beslemesi
  • Rastgele ipucu

  Olasılıklar için tüm listeye göz atın. Aradığınızı bulamazsanız, Tidbyt’in API’sini kullanarak kendi API’nizi de oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı proje istatistikleri, satış rakamları veya aklınıza gelebilecek her şeyle ofisinizdeki bir akış için özel bir uygulama oluşturabilirsiniz.

  İçerdiği

  masal

  Tidbyt, istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri tek bir yerde, parlak LED ışıklardan oluşan bir matris ile ahşap bir muhafaza içinde gösterir. Hava durumu, hisse senetleri, metro saatleri, bitcoin fiyatı, takvimler ve çok daha fazlası gibi önceden oluşturulmuş uygulamalardan oluşan bir katalogdan seçim yapabilir veya açık platformunda yalnızca birkaç satır kodla kendi komut dosyanızı oluşturabilirsiniz. Telefonunuzla bir kez kuracaksınız ve Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla güncel kalacaktır.

  Tidbyt, sosyal medya uygulamalarının tüm dikkat dağıtıcı unsurları olmadan bilgi sahibi olmanın basit bir yoludur. Dünyanızda neler olup bittiğini öğrenmek ve sizin için önemli olan şeylere ayak uydurmak için kullanabilirsiniz. Teknolojiyi seven ancak daha az kullanması gereken biri için bir hediye arıyorsanız, Tidbyt mükemmel bir Noel hediyesi olacaktır. Sürekli olarak akıllı telefonunuza bakmak zorunda kalmadan en son bilgileri almanın mükemmel bir yolu. Oturma odasında, yatak odasında (gece modu dahil), mutfakta veya ofiste harika olur.Tüm verilere erişmek için abonelik yoktur, tek seferlik 179$ ücrettir ve doğrudan Tidbyt’ten satın alınabilir. .com.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba