More

  Taşıyıcılar, anlaşmazlıkların ardından iPad ve Apple Watch’taki indirim programlarını sonlandırıyor

  Verizon ve T-Mobile, Apple cihazlarının satışını artırmak için Apple ile, operatörlerin iPad Pro, iPhone 13 ve Apple Watch Series 7 gibi yeni cihazlar için indirim sunduğu bir indirim programında ortaklık kurdu. indirimi gerektiği gibi alamamaktan şikayet etti ve taşıyıcılar programı durdurma kararı aldı.

  Sosyal medyadaki tüm öfke bir yana, bu tartışmayı tartışmak için en ateşli insanlardan biriydi. BloombergMark Gorman. Hatta Kasım ayında, 100 $ ‘lık Apple Watch indirim programına atıfta bulunarak “anlaşma ‘ücretsiz olarak tasarlandı'” dedi.

  Şimdi, fark ettiğim gibi Mac söylentileriApple, iPad Pro indirim programını sonlandırdı. 9to5Mac Bu programın sona ermesiyle birlikte telekom şirketlerinin iPad mini programının yanı sıra Apple Watch programını da sonlandırdığı doğrulandı. Şu an itibariyle müşteriler, yalnızca bir operatör teklifiyle yeni bir iPhone 13 satın aldıklarında özel fırsatlardan yararlanabiliyor.

  ipad-pro-indirim-9to5mac

  Kasım ayında geri 9to5MacBen Lovejoy konuyla ilgili şunları yazdı:

  Hiçbir taşıyıcı kesinti talebinde bulunmayı kolaylaştırmadı. T-Mobile/Sprint, yeni, seçilmiş bir planda saat aktivasyonu gerektirir; Daha sonra alıcılar, bir promosyon kodu girmek için 30 gün içinde bir mikro siteyi ziyaret etmelidir; Son olarak, 100$ Sanal Ön Ödemeli MasterCard olarak indirim almak için altı ila sekiz hafta bekleyin. Verizon, yeni bir faturalı veri planında etkinleştirilmesini gerektirir; çevrimiçi başvuruyu veya başvuruyu 30 gün içinde tamamlayın; Ardından Verizon hediye kartı almak için sekiz hafta bekleyin.

  Gorman bacağı cıvıldamak Bazı T-Mobile müşterilerine promosyonun olmadığı söylendi.

  Diğerleri, Verizon ile benzer zorluklar yaşadıklarını söyleyerek yanıt verdi. Gorman, bazılarının satın almayı değerli bulmasının tek nedeninin indirim olduğu yorumunu yaptı.

  Yeni yılın başlamasıyla birlikte, Apple, kullanıcıların söylentilere göre yeni bir iPad Pro’ya yükseltmeleri için benzer anlaşmaları zorlayacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar analistler, şirketin küçük LED ekran teknolojisini 11 inçlik modele genişleteceğine ve kablosuz şarj için bir cam arka kısım ekleyeceğine inanıyor.

  iPad Pro, iPhone 13 veya Apple Watch indirim programlarıyla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Öyleyse, operatörünüzle çözmeyi başardınız mı? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba