More

  Taşınabilir kan basıncı monitörü: Withings BPM Connect’in gözden geçirilmesi

  Mayıs, Tansiyon Farkındalık Ayı ve 17 Mayıs, farkındalığı artırmak ve sağlık sorununu keşfetmeye, önlemeye ve kontrol etmeye yardımcı olmak için Dünya Hipertansiyon Günü olarak kutlanıyor. Bu ay, FDA onaylı en taşınabilir taşınabilir tansiyon aleti olan Withings BPM Connect’i deniyoruz. Apple Health entegrasyonuna sahip bu kan basıncı monitörüne ve Withings’in son yıllarda ne kadar yol kat ettiğine ayrıntılı bir bakış için okumaya devam edin.

  İlk olarak 2014 yılında (sol üstte) bir Withings Connect tansiyon aleti satın aldım ve son sekiz yıldır kullanıyorum. Hâlâ çalışıyor ama şirketin en son sürümü olan BPM Connect’i kontrol etmeyi merak ediyordum.

  Eski modele göre bir dizi yükseltme olan bu ultra taşınabilir kan basıncı monitörü, Withings Health Mate uygulamasıyla birlikte Apple Health’e otomatik olarak alınan doğru tıbbi okumaları almanın gerçekten uygun bir yoludur.

  Uygulamalı: Withings BPM Connect Taşınabilir Tansiyon Aleti

  Özellikler

  • Ultra taşınabilir tasarım
   • 1,97 x 2,56 x 6,1 inç (55 x 65 x 155 mm)
  • 9-17 inç (22-42 cm) kollara uyar
  • Entegre matris LED ekran
  • Tek tuşla işlem
   • iPhone olmadan kullanılabilir
  • Dahili şarj edilebilir pil (mikro USB)
   • 6 aya kadar pil ömrü
  • Sistolik ve diyastolik kan basıncını ve kalp atış hızını ölçer.
  • FDA tarafından tıbbi olarak doğru kabul edildi
  • ÖSO onaylı satın alma
  • Apple Sağlık desteği
  • Fiyat: 99,95 $

  Not: “ICD’ler ve implante edilebilir kardiyoverter defibrilatörler (ICD’ler), kan basıncı ölçümlerini sonuçsuz hale getirebilir,” diyor Withings.

  Yakın çekim taşınabilir kan basıncı monitörü

  kullanımda

  Withings, BPM Connect ile tasarımı gerçekten mükemmelleştirdi. Sert kabuklu bir bileklik kullanmak yerine, kumaş tasarımı bu tansiyon aletini son derece taşınabilir hale getirir. Bir gazoz kutusu büyüklüğündedir ve dahili bir şarj edilebilir pile sahiptir.

  6 aya varan pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarda bile BPM Connect’i yanınıza almak istiyorsanız şarj kablosu getirmekle uğraşmanıza gerek kalmaz.

  taşınabilir tansiyon aleti 2
  Orijinal Withings Connect ve Withings BPM Connect karşılaştırması

  Mikro USB yerine USB-C kullanımını görmek güzel olurdu, ancak şarj etme o kadar seyrek ki, bunu bir sorun olarak görmüyorum.

  Kullanışlı taşınabilir tasarımın yanı sıra, kullanıcı deneyimini gerçekten seviyorum. Kurulduktan sonra, BPM Connect’i açmak için düğmeye bir kez basın ve bir kan basıncı ölçümü başlatmak için tekrar basın.

  Üçlü okumalara geçmek için düğmeyi basılı da tutabilirsiniz. Bu, üç okumanın her biri arasında bir dakikalık ara kullanır ve dinlenme süresini Health Mate uygulamasında da değiştirebilirsiniz.

  Okuma tamamlandığında sonuçlarınızı BPM Connect ekranında canlı olarak göreceksiniz. Diyastolik/sistolik ölçümleriniz ve kalp atış hızınızla birlikte, sayılarınızın sağlıklı aralıkta olup olmadığını veya hızla yükselip yükselmediğini görmek için yeşil, sarı veya kırmızı bir LED göreceksiniz.

  Veriler, Withings Health Mate uygulaması ve Apple Health (etkinleştirildiğinde) kullanılarak kablosuz olarak paylaşılır ve kaydedilir.

  BPM Connect’i aile üyeleriyle paylaşıyorsanız, başka bir harika özellik de doğrudan LED ekranda görünene kadar kimin ölçüm yaptığını ada göre bileceksiniz.

  Apple Sağlık entegrasyonu

  Withings, cihazlarıyla birlikte kapsamlı Apple Health desteğine sahiptir ve Health mate uygulamasıyla birlikte Health uygulamasında kan basıncınızı takip etmek kolaydır.

  Apple Health’te, Withings Health Mate uygulamasından otomatik olarak içe aktarılan kan basıncı verileri altta görünür Gözat > Kalp.

  İşte Health Mate uygulamasına bir bakış. Donanım sekmesi altında, BPM Connect’in pil durumunu görebilir, güncellemeleri kontrol edebilir ve ayarları özelleştirebilirsiniz.

  Tansiyon ölçümlerinizi kontrol panelinde görüntülerken hızlıca notlar ekleyebilir, bunları e-posta yoluyla doktorunuza paylaşabilir (sağ üst köşedeki … düğmesini tıklayın), ölçümleri silebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

  Withings Health Mate uygulaması

  Taşınabilir kan basıncı monitörü: BPM Connect sonucu

  Kullanımı kolay, taşınabilir ve FDA onaylı bir kan basıncı monitörü arıyorsanız, Withings BPM Connect listenizin başında olmalıdır. Sahip olduğum tek küçük yapıcı eleştiri, Withings’in USB-C yerine şarj etmek için (kablo dahil) mikro USB kullanmasıdır.

  Withings BPM Connect, Amazon’da 99,95 $ karşılığında, doğrudan Withings’ten ve daha fazlasından edinilebilir.

  Ayrıca, yağ, kas, su ve hatta vasküler yaş dahil olmak üzere vücut kompozisyonu okumalarını içeren Withings Body Cardio akıllı ölçeği harika bir arkadaştır.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba