More

  Taraftarlar ‘fantastik’ yeni iç saha formasını selamlarken, Leeds adidas sözleşmesinin bitmesine ne kadar kaldı?

  Leeds United taraftarları adidas 23/24 sezon gömleğine tepki gösterirken forma lansmanı ateşi Elland Road’u vurdu. Peki Beyazların Alman markasıyla olan sözleşmesinin bitmesine ne kadar kaldı?

  Leeds, Temmuz 2020’de yeni formasını üretmek için Adidas ile çok yıllık bir sözleşme imzaladı. Anlaşma, kulübün Premier Lig’e dönmesinden önce Elland Road sakinleri için rekor kıran bir anlaşmaydı. Ancak 23/24 barları turnuvada görünecek.

  Adidas, kulübün tarihi tavus kuşu kullanımını forma tasarımına dahil etmek için Leeds ile birlikte çalıştı. Ayrıca en son forması için West Yorkshire formalarının klasik beyaz çizgilerini benimsedi. Ancak Adidas, Leeds’in en son 23/24 forması ve üçüncüsü için tasarımlarını tamamlama sürecinde.

  Leeds United - Newcastle United - Premier Lig
  Getty Images aracılığıyla Serena Taylor / Newcastle United’ın fotoğrafı

  adidas 23/24 iç saha formasını tanıtırken Leeds taraftarları çevrimiçi tepki veriyor

  Leeds taraftarları, Beyazlar’ın Adidas 23/24 sezon formasını serbest bırakmasının ardından anında tepkilerini vermek için sosyal medyaya akın etti. Championship Club kaseti 11 Temmuz’da o gün satışa çıkmadan önce ortaya çıkardı. Ancak taraftarların her bir sponsorun logosunu elde etmek için 24 Temmuz’a kadar beklemesi gerekecek.

  Sponsorlar AMT ve Flamingo Land’in logosu sadece 24 Temmuz’dan itibaren mevcut olacak. Beyaz ayrıca yeni bir ön forma sponsorunu benimserken. BOXT, Haziran ayında genişletilmiş bir anlaşmaya girdikten sonra Leeds’in yeni 23/24 formasının ilk sponsoru olarak SBOTOP’un yerini aldı.

  İşte Leeds taraftarlarının sosyal medyada kulübün yeni adidas 23/24 formasına tepkileri:

  Leeds’in Adidas ile ekipman tedarikçisi sözleşmesinin bitmesine ne kadar kaldı?

  Leeds United, çok yıllı bir sözleşme imzaladıktan sonra Temmuz 2020’de Adidas’ı grubun yeni tedarikçisi olarak duyurdu. Alman spor giyim markası rekor bir anlaşmayla 2024/25 sezonunun sonuna kadar West Yorkshire Nationals’ın iç saha, deplasman ve deplasman formalarını üretecek.

  Devamını oku: Premier Lig formaları 23/24 her kulüp için reklamlar, söylentiler ve sızıntılar

  Adidas’ın Leeds ile yaptığı ekipman tedarikçisi sözleşmesi, Elland Road forması için yeni antrenman malzemelerinin üretimini de içeriyor. Anlaşma Beyazlar’ın Premier Lig’e dönmesinden önce imzalanırken, Alman markası da ilk kez kulüple ortaklık kuruyor.

  İlgili konular

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba mencoba