More

  Takılabilir iPad yerleştirme istasyonu – 9to5Mac

  Plugable’ın, daha küçük hareket halindeki çözümlerden daha sağlam ve kararlı masaüstü çözümlerine kadar bazı yüksek kaliteli USB-C ve Thunderbolt bağlantı istasyonları ürettiği bilinmektedir. 13’ü 1 arada bağlantı istasyonunu kişisel olarak yıllardır MacBook’lar, iPad’ler ve hatta Windows PC’lerle kullandım. Kompakt, iyi inşa edilmiş ve en önemlisi güvenilirdir. Ancak artık bazı iPad’ler ikincil ekran desteğine sahip olduklarından, iPad’inizi tablet olarak kullanmanıza izin verirken aynı zamanda size ikincil bir ekran kullanma ve ona bir bilgisayar gibi davranma özgürlüğü veren bir yerleştirme çözümü buldular!

  Bu bağlantı istasyonunun gerçekten sevdiğim yanlarına girmeden önce, önce teknik özellikleri ve kutudan çıkanları gözden geçirelim. Klasik 2023 tarzında, kutuda yalnızca bağlantı istasyonu sehpasının kendisi ve veri ve güç aktarımı için 20 inç (50 cm) USB-C 3.2 Gen 1 kablosu bulunur; bu, şarj parçası veya ikincil USB-C kablosu olmadığı anlamına gelir kullanmak için. enerji için. Yani, bunu yalnızca iPad için kullanmayı planlıyorsanız, iPad maksimumda yalnızca 33W güç çektiği için 35W’lık bir şarj cihazı fazlasıyla yeterli olacaktır. Ancak, gerekirse 91 watt’a kadar güç geçişini destekler.

  8’i 1 arada bağlantı istasyonu olduğundan bahsetmiştiniz, bu nedenle bağlantı noktası seçimi aşağıdaki gibidir:

  • 5 Gb/sn hızında iki USB-A bağlantı noktası
  • 3,5 mm kulaklık jakı
  • HDMI bağlantı noktası 30 fps’de 4K’ya kadar destekler
  • Güç dağıtımı için USB-C bağlantı noktası
  • SD ve MicroSD kart yuvaları
  • Veri trafiği için USB-C bağlantı noktası

  Bir iPad bağlantı istasyonu için ihtiyaç duyacağınız tüm temel bağlantı noktalarına sahiptir.

  Yapı kalitesi

  Yapı kalitesi açısından, Plugable onu parkın dışına çıkardı. Aynı tasarım diline uyması için klasik Apple alüminyumundan üretilmiştir. iPad standa yerleştirildiğinde hareket etmeyecek kadar ağır, ancak taşınabilir olacak kadar da hafif. Standın alt kısmında, masanızın üzerinde kaymasını önlemek için kauçuk bir platform bulunur. Ayrıca iPad’in oturduğu yerde biraz kauçuk vardır, bu nedenle istenmeyen çiziklere neden olmaz. Son olarak, standın kendisi çok serttir. Yanlışlıkla ona çarpıp iPad’in açısını değiştirmeyeceksiniz. Bu, onu ayarlamak ve duruş açısına gelince unutmak istiyorsunuz.

  iPad için kauçuk parça

  İyi

  Bu iPad yerleştirme istasyonunu iPad Pro’m için kullanmak istememe neden olan bir numaralı şey, bu standın ihtiyacım olduğunda iPad’imi iPad olarak kullanmama izin vermesi ve aynı zamanda ikincil ekranı “bilgisayar” olarak kullanmama izin vermesi. .” iPad’imi ikincil bir monitörde bilgisayar olarak kullanmama izin verecek, ancak yine de el yazısı notlar ve diğer görevler için iPad’i Apple Pencil’ımla kullanmama izin verecek bir stand arıyordum. Örneğin, iPad’deki küçük resmimi Apple Pencil ile iPad’i parçalarına ayırmadan düzenleyebilmek benim için çok büyük bir zaman tasarrufu.

  Ayrıca iPad ile temel olarak sınırsız görüntüleme açıları elde edersiniz. Hala bağlantı istasyonuna bağlıyken masanın üzerinde neredeyse düz olabilir veya sorunsuz bir şekilde 90 derecelik bir açıya sahip olabilirsiniz.

  Son olarak, konumun katılığına sahibiz; Çok sert olduğu için kalemimle veya parmağımla çok fazla baskı uyguladığımdan asla endişe etmem. Menteşelerin zayıf veya kolayca hareket ettirilebileceğini bilmek içimi rahatlatıyor.

  Nelerin iyileştirilmesi gerekiyor?

  Bu noktada, iyileştirilmesi gerektiğini düşündüğüm şeylerle uğraşıyorum.

  Keşke kutudan L şeklinde bir USB-C kablosu çıksaydı; Bu şekilde, son kurulum söz konusu olduğunda daha temiz görüneceksiniz. Kablonun ağrılı bir başparmak gibi dışarı çıktığını görebilirsiniz. Eklemek istediğim diğer tek şey, 4K’da en az 60 fps’yi destekleme yeteneği. İşim için 30 fps fazlasıyla yeterli, ancak bazı insanların kullanım durumları için 60 fps’ye ihtiyacı olduğunu biliyorum.

  İçerdiği

  Benim gibiyseniz ve iPad’inizi bir ofiste ana bilgisayarınız olarak kullanmak istiyorsanız, Plugable’ın bu dock’u dikkate alınmaya değer. İkincil ekranınıza bağlı kalmanıza izin verirken, iPad’inizi fişten çekmek zorunda kalmadan iPad’inizi bir iPad olarak kullanmanıza olanak tanır! Sağlamdır, kullanışlıdır ve USB-C’ye sahip tüm iPad’lerle çalışır (iPad 9. Nesil hariç her iPad değildir). Oh, ve sadece 69 $ – bunun gibi rıhtımlar genellikle 100 $ + ‘dır. Bahsettiğim gibi, keşke kutuda L şeklinde bir kablo olsaydı, ama bu işlevden çok biçim.

  Ne düşünüyorsun? iPad’inizi masaüstü bilgisayar olarak mı kullanıyorsunuz? Bu, iş akışınıza yardımcı olacağını düşündüğünüz bir şey mi? Aşağıdaki yorumlarda tartışalım!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun