More

  Spotify yöneticisi, HiFi’nin hala geleceğini söylüyor, gecikme için ‘diğer endüstri oyuncularını’ suçluyor

  Spotify’ın efsanevi HiFi sınıfı, en azından şirketin eş başkanı Gustav Söderström’ün yaptığı yeni bir güncellemeye göre “bir noktada geliyor”. Spotify, HiFi’yi ilk olarak iki yıldan uzun bir süre önce duyurdu, ancak özelliği gerçekten sunma vaatlerini yerine getirmedi.

  Daha önce belirtildiği gibi kenarSöderström, dizinin son bölümü hakkında bu yorumu yaptı. şifresini çözmek Dijital ses dosyası. Ne yazık ki, daha spesifik değildi Ne zaman HiFi, yalnızca hala devam eden bir çalışma olduğu ve doğrudan iptal edilmediği sürece piyasaya sürülecek.

  Soderstrom, “Bunu duyurduk, ancak daha sonra endüstri birçok nedenden dolayı değişti” dedi. “Bunu yapacağız ama bunu bize ve dinleyicilerimize mantıklı gelecek şekilde yapacağız. Sektör değişti ve biz de uyum sağlamak zorunda kaldık.”

  Söderström, endüstrinin nasıl değiştiğine veya gecikmenin maliyetten kaynaklanıp kaynaklanmadığına ilişkin ayrıntılar için baskı yapıldığında büyük ölçüde itiraz etti. “Bunu, maliyet açısından da işimize yarayacak bir şekilde yapmak istiyoruz. Bariz nedenlerden dolayı, adlandırma anlaşmalarımız veya sektördeki diğer oyuncuların neler yaptıkları hakkında yorum yapma iznim yok.”

  Spotify, HiFi kategorisini ilk olarak 2021’de duyurdu ve bunun “Spotify Connect özellikli cihazınıza ve hoparlörlerinize CD kalitesinde müzik ve kayıpsız ses formatları sunmak” için ayrı bir premium kategori olacağını söyledi.

  9to5Mac’i alın

  Spotify, HiFi planlarını duyurduktan birkaç ay sonra Apple Music, Dolby Atmos ile birlikte kendi yüksek kaliteli akış seçeneğini başlattı. Hem kayıpsız müzik kalitesi hem de Dolby Atmos, Apple Music abonelerine hiçbir ek ücret ödemeden sunuluyor.

  kenar o diyor:

  kenar Geçenlerde Spotify HiFi’nin bir yılı aşkın bir süredir çalışır durumda olduğunu öğrendim. Özelliği pazara sunma çizimleri büyük ölçüde tamamlandı ve şirket tüm müzik kataloğunu benzersiz bir kaliteyle yeniden özümsedi. Spotify çalışanları HiFi’ye erişebilir. Ancak başlangıçta Standart plandan daha pahalıya mal olması (böylece Spotify’ın kullanıcı başına ortalama gelirini artırması) gerektiği için, lansman, Apple tarafından kayıpsız bir şekilde Apple Music’e ücretsiz olarak paketlenerek başlatıldı.

  Apple Music’in kayıpsız ses ve Dolby Atmos eklemesinin Spotify’ın planlarında herhangi bir kırışıklık yaratmadığını hayal etmek zor. Özellikle Apple, bu özellikleri ayrı bir abonelik katmanı olarak değil, tüm Apple Music kullanıcılarının kullanımına sunduğundan beri. Ne olursa olsun, Spotify’ın HiFi katmanı hala gelecek… en azından bir noktada. Belki.

  fırsatı takip et: twitterVe Instagram ve Mastodon

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index