More

  Spotify nihayet kayıpsız bir ses kalitesi seçeneğiyle Apple Music’i yakalayacak, ancak ekstra ödeme yapmanız gerekecek

  Apple Music, Mayıs 2021 boyunca Apple Music abonelerine ücretsiz olarak sunulan yüksek kaliteli, kayıpsız ses akışını kullanıma sundu.

  Bloomberg Bugünün raporları, Spotify’ın nihayet rekabet etmeye neredeyse hazır olduğunu gösteriyor. Şirket, “HiFi” kayıpsız ses akışını içerecek yeni bir üst düzey abonelik katmanı hazırlıyor. Apple Music’in aksine, planınızı daha yüksek bir seviyeye yükseltmeniz ve onu almak için daha fazla ödemeniz gerekecek.

  Spotify ilk önce HiFi seçeneğinin iki yılı aşkın bir süredir çalışıldığının sözünü verdi. Mart ayında, şirketin eş başkanı, gecikme için agresif endüstri hareketlerini suçlayarak seviyenin “bir noktada geleceğini” söyledi.

  Bloomberg Raporlar, sınıfın ABD’ye gelmeden önce bu yıl bazı pazarlarda başlatılacağını gösteriyor.

  Apple ve Amazon artık abone olmanın ücretsiz bir avantajı olarak kayıpsız sunarken, Spotify ek bir ücret talep edecek. Yeni üst seviyenin fiyatı henüz bilinmiyor. Rapora göre, yeni katman şirket içinde “Supremium” olarak anılıyor.

  Referans olarak, Spotify Premium şu anda ABD’de aylık 9,99 ABD dolarıdır. Bu, “artan lisanslama maliyetleri” nedeniyle fiyatlarını geçen yılın sonunda ayda 10,99 dolara çıkaran Apple Music’ten biraz daha ucuz. Spotify yöneticileri, hiçbir şey onaylanmasa da fiyatlarının buna ayak uydurabileceği fikrini dile getirdi.

  Spotify, reklam destekli ücretsiz katmanda yüz milyonlarca ücretli abone ve kullanıcıyla dünya çapında en popüler müzik akışı hizmetidir. Apple Music, tahmini 80 milyon ödeme yapan abonesiyle en popüler ikinci hizmettir. iOS 17 ile Apple Music, işbirliğine dayalı paylaşılan çalma listeleri, yavaş yavaş kaybolan şarkılar seçeneği ve tam animasyonlu albüm çizimleriyle yeniden tasarlanmış Ne Çalıyor? arayüzüyle gelişecek.

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun hujanturun