More

  Spotify, iPhone kilit ekranı aracını başlattı

  Apple’ın özelleştirilebilir widget’larla kendi kilit ekranını piyasaya sürmesinden bu yana yedi ay geçti, ancak Spotify, Apple özellikleri için desteği bu kadar hızlı başlatmanın zirvesinde değil. Her neyse, kitaplığınıza anında erişim için Spotify’ı ilk kez bir iPhone kilit ekranı widget’ı olarak görmek güzel.

  Spotify bugün topluluk blogunda haberi paylaştı:

  Yeni iPhone Kilit Ekranı aracı tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Spotify Kilit Ekranı widget’ını iPhone kilit ekranınıza eklemek için iOS 16 veya sonraki bir sürümüne sahip olmanız gerekir. Kilit ekranınıza bir Spotify widget’ı ekleme seçeneğini görmüyorsanız Spotify’ın App Store’da en son sürüme güncellendiğinden emin olun.

  Yukarıda bahsedildiği gibi, Spotify Kilit Ekranı widget’ı yalnızca küçük bir boyutta mevcuttur. Spotify iOS uygulamasını bu sabah kullanıma sunulan en son sürüm olan 8.8.26 sürümüne güncelleyene kadar görünmedi.

  Spotify, daha fazla boyut ve ayrıntı sunan ana ekran widget’larını birleştiren yeni bir iPhone Kilit Ekranı widget’ını vurgular.

  Bilgi tazelemek için kilit ekranınıza uzun basın > Kişiselleştir’e dokunun > Kilit ekranı’nı seçin, widget ekleyin ve Spotify’ı bulmak için aşağı kaydırın.

  Spotify iPhone Kilit Ekranı aracı 1

  Anonim teşekkürler!

  FTC: Gelir elde etmek için bağlı kuruluş bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index