More

  Southampton, forvetlerinden herhangi biri bu yaz ayrılırsa 27 yaşındaki ‘çarpıcı’ bir oyuncu için teklif verecek

  Southampton, yaz transfer döneminde herhangi bir forvet oyuncusunu kaybetmesi halinde Sunderland forveti Ross Stewart için bir teklif yapmayı planlıyor.

  Bu, The Sun on Sunday’in (16/7; s61) bir haberine göre, Middlesbrough ve Stoke City’nin de 27 yaşındaki oyuncuyu izlediğini belirtiyor.

  Stuart Southampton
  Getty Images aracılığıyla Ian Horrocks / Sunderland AFC’nin fotoğrafı

  Aşil tendonundan sakatlanan Ross Stewart, birkaç aydır sahalardan uzak kaldı ve yeni sezonun başlangıcını kaçıracak gibi görünüyor. Ancak, pencere kapanmadan Sunderland’den ayrılma şansı verilebilir gibi görünüyor.

  Southampton, Ross Stewart’ı atadı

  The Sun, Pazar günü (16/7; s61) Stadium of Light’taki sözleşmesinin yaklaşan kampanyanın sonunda sona erdiğini bildirdi.

  Stuart Southampton
  Getty Images aracılığıyla Mark Fletcher/MI News/NurPhoto tarafından fotoğraf

  Middlesbrough ve Stoke, 27 yaşındaki oyuncuyu izliyor. Ancak rapor, Southampton’ın bu pencerede forvetlerinden herhangi birini satması halinde Stewart’ın lehine bir hamle yapacağını iddia ediyor.

  Stewart formda olduğunda, Sunderland için kesinlikle harikaydı. 2022’de Birinci Lig’e yükselmelerini sağlamak için 26 gol attı.

  Bunu geçen sezon 13 şampiyonluk maçında 10 golle takip etti. Ne yazık ki, Tony Mowbray’in takımında oynadığı süre, uzun süreli sakatlıklar nedeniyle ciddi şekilde sınırlıydı.

  Bu kadar uzun süredir yokken, Southampton’ın Stewart için bir hamle yapması muhtemelen bir kumar olurdu. Ancak o, Russell Martin’in daha önce Championship ve League One’da yöneticilik yapmış olması hakkında çok şey bileceği bir oyuncu.

  Ve Sunderland için oynadığında genellikle “çarpıcıydı”. Bu yüzden, geçen sezon hücum oyuncularının gollerinde gerçekten eksik olan bir Azizler tarafı için harika bir imza olabilir.

  Latest articles

  Related articles

  Leave a reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey es.surveymonkey Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index Google Index